GEBELİK ŞÜPHESİ YARDIM LÜTFEN!!!

DrYAaa Dnzz

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2022
69
20
28
Kızlar Merhaba Ben normalde 2 gün geriye atarak regl oluyorum ama bu ay olmadım tedavi gördüm yumurta çatlatma iğnesi sonrası ilişki oldu dün test yaptım normal kaset testlerde belirgin çizgiler var silikte olsa eşimden güzel iyi bir hamilelik testi almasını istedm prodoctor diye bir test vermişler kaset testlerde 3 ünde çift çizgi var bu erken gebelik testinde biri bozuk gibi diğeri hafif belirgin azıcık zor görünüyor ama var emin olamadım korkyorum ya yanılırsam diye ama yanılmam demi Geçen Hafta Yumurta çatlatma iğnesi sonrası ilişki oldu olsa bile çook yeni olduğu için silik çıktığını düşünüyorum testleri atıyorum yardım edin lütfen

Eklentiler

• IMG_20220515_070318.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 373
  • Screenshot_2022-05-15-06-56-23-990_com.miui.gallery.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 377
İğne yi ne zaman oldunuz iğne günü hariç 12. 13.günden sonra test yapmak gerekiyor iğnenin içinde hcg var testler pozitif çıkar etkisinin geçmesi lazım erken yapmışsınız

İğne yi ne zaman oldunuz iğne günü hariç 12. 13.günden sonra test yapmak gerekiyor iğnenin içinde hcg var testler pozitif çıkar etkisinin geçmesi lazım erken yapmışsınız
Yaa hadi ya bende bazı değişimler olduğu için bide adet olmadım 13 ünde olmam gerekiyordu dayanamadım yaptım öyle bişey olduğunu bilmyordum

Yaa hadi ya bende bazı değişimler olduğu için bide adet olmadım 13 ünde olmam gerekiyordu dayanamadım yaptım öyle bişey olduğunu bilmyordum
İğne olduğu için belirtiler falan hep onun etkisi iğneden sonra adet tarihide değişir iğne gününden sonra 14. Yada 15.günde adet olursun normal zamandaki gibi düşünme 12 yada 13.gün tekrar test yap

İğneden en az 12 gün geçtiyse ve testler ilk 5 dk içinde böyle olduysa gebelik olabilir amma bu iki şarttan biri sağlanmıyorsa maşesef

İğneden en az 12 gün geçtiyse ve testler ilk 5 dk içinde böyle olduysa gebelik olabilir amma bu iki şarttan biri sağlanmıyorsa maşesef
Emin olmak adına gidip bi kan testi yaptırıcam içim rahat etmiyor kesin emin oluyum bilmyordum doktorumda hiç bişey demedi anlamadım umarım ilacın etkisi değildir

İğne olduğu için belirtiler falan hep onun etkisi iğneden sonra adet tarihide değişir iğne gününden sonra 14. Yada 15.günde adet olursun normal zamandaki gibi düşünme 12 yada 13.gün tekrar test yap
Gidip bi kan testi yaptırıcam içim rahatlasın hayırlısı olsun umarm ilacın etkisi değildir insanın içi rahat etmiyor ne kadar stres sıkıntı dolu bir durum

Daha yeni 13 gün olduysa boşa kan testi vermeyin bekleyin biraz daha, bazı bünyelerde değişiyor atılmıyor hemen etkisi. Bikaç gün bekleyin

Gidip bi kan testi yaptırıcam içim rahatlasın hayırlısı olsun umarm ilacın etkisi değildir insanın içi rahat etmiyor ne kadar stres sıkıntı dolu bir durum
Boşuna kan verme çıkan değer için iki gün sonra tekrar kan vermeni istiycekler eğer artış iki katı olursa iğne etkisi değil diyeceklerdir. Şuan iğne etkisi olup olmadığını anlayamazlar bekle iki gün sonra tekrar test yap sonra kan ver

Çatlatma iğnesini ne zaman olduğunuz. İğneden sonra ancak 13. 14. Gününüzde pozitif olursa test hamilesiniz diyebiliriz. Öncesi iğne etkisi olabilir

Tüh baya bekledim bilgi almak için ama bi bilgi alamayınca doktora gelme gereği duydum neyse artık yapacak bişey yok kan testi veriyim kendi doktorumla irtibat halindeyim zaten 13. 14. Gününü beklerim

Bana cevap verdiğiniz yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim kan testi sonucu çıktı gebelik yok dedğiniz gibi hayatta herşey bir tecrübe kazandırıyor insana bir kez daha bu iğneyi olursam 15 gün geçmeden test yapmam sağolun rabbim bebek bekleyen bütün herkese hayırlısı ile nasip eder inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…