Gebelik şekeri ve benim değerler yardım

Ben de diyetisyene gidiyorum ama bazen değerlerim yüksek çıkıyor sizin de mi öyleydi bebeğinizi sağlıkla kucağıniza aldınız mı
Evet dikkat etsemde yükseliyordu ben en sonunda gebelik zehirlenmesi oldum zaten 36+5te sezaryenle aldılar. Evet gayet sağlıklı doğdu 2 yaşına geldi bile

İnsülin kullandınız mı bı de zehirlenme gebelik şekerinden kaynaklı mi
Hayır insülin kullanmadım. İdrarda protein kaçağı falan çıktı en sonda da tansiyon yüksekliği. Şekerden kaynaklı değil ama yinede protein kaçağınıza falan baktırın kontrol amaçlı

Hayır insülin kullanmadım. İdrarda protein kaçağı falan çıktı en sonda da tansiyon yüksekliği. Şekerden kaynaklı değil ama yinede protein kaçağınıza falan baktırın kontrol amaçlı
Bebeğiniz nasıl doğumdan sonra bebeğin ve sizin şekerinize nasıl baktılar şekeriniz hemen düzeldi mi diyet yapmaktan ve bunları düşünmekten çok yoruldum

Bebeğiniz nasıl doğumdan sonra bebeğin ve sizin şekerinize nasıl baktılar şekeriniz hemen düzeldi mi diyet yapmaktan ve bunları düşünmekten çok yoruldum
Evet hemen düzeldi şekerim. Bebeğimde de bir sorun yok çok şükür. Söylemesi kolay tabii insan düşünmeden edemiyor ama lütfen çok takmayın kafanıza

Evet hemen düzeldi şekerim. Bebeğimde de bir sorun yok çok şükür. Söylemesi kolay tabii insan düşünmeden edemiyor ama lütfen çok takmayın kafanıza
Son olarak kaç gün içinde şekeriniz düzeldi normal hayata döndünüz, bı de bebeğiniz doğar doğmaz şekeri düzelmiş miydi gebelik şekeri olanlar da emzire biliyor değil mi

Sizin ve bebeğinizin şekeri kaç gün içinde düzeldi gebelik şekerinden dolayı emzirmenize izin verdiler değil mi
Gebelik sekeri ile emzirmenin bir alakasi yok. Bir oglumun degerleri zagen normaldi, digerinin bir ara sekeri dustu ama duzeldi o da. Benim normale donmedi cunku zaten seker hastasiydim ama kerdesimin gebelik sekeri dogumla normale dondu

Gebelik sekeri ile emzirmenin bir alakasi yok. Bir oglumun degerleri zagen normaldi, digerinin bir ara sekeri dustu ama duzeldi o da. Benim normale donmedi cunku zaten seker hastasiydim ama kerdesimin gebelik sekeri dogumla normale dondu
Şekeri düşen oğlunuz doğumdan kaç saat sonra düzeldi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…