Gebelik riskim var mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lutfenyardi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
482
15
25
2 ay önce yani kayış ayında erkek arkadaşımla geri çekilme ile birliktelik yaşadık. Boşalmadı hatta çıktıktan neredeyse bi üç dört dakika sonra boşaldı. İliski üzerinden 2 ay geçince acaba mı dedim ve kan testi verdim negatif USG ile de baktırdım negatif çıktı. Fakat geç döllenme olayı kafamı karıştırdı. Böyle bir şey mümkün mü sizce ? Haziran ayinda baya bi geciktim ama regl oldum. Neredeyse 20 gün falan geçti. Döngülerim çok karışık 28-42 gün arası. Doktor pcos başlangıcı var demişti. Sonra temmuzda tarlusol icerek beş gün erken oldum ama miktarı bir günde bir pet dolduracak kadardı. Ve böyle minik minik ciğer benzeri pıhtılaşmalar geldi. Sanırmış tersten yumurta kanalimda kan beklediğinden. Hala riskim var mıdır ?

Geç döllenme öyle bi şey değil ya bekleyip bekleyip 2 ay sonra döllenmiyo merak etme, ilişki üzerinden 14 gün geçince belli olur ki zaten 2 kere adet olmuşsun

Geç döllenme öyle bi şey değil ya bekleyip bekleyip 2 ay sonra döllenmiyo merak etme, ilişki üzerinden 14 gün geçince belli olur ki zaten 2 kere adet olmuşsun
Regl gecikmesinin 20. Gününde vs çıkanları okudum burada o yüzden sordum

Mayıs ayındaki ilişkiden nasıl hamile kalmış olabilirsiniz? Yaşadığınız anksiyete. bu arada hiçbir koruma yöntemi %100 korumaz. %2-3 ihtimal için ben kendime hayatı zindan ederim diyorsanız sevişmeyin. Kaldı ki, geri çekilme yönteminde gebe kalma ihtimali diğer koruma yöntemlerine göre daha yüksek, bilginiz olsun.

Mayıs ayındaki ilişkiden nasıl hamile kalmış olabilirsiniz? Yaşadığınız anksiyete. bu arada hiçbir koruma yöntemi %100 korumaz. %2-3 ihtimal için ben kendime hayatı zindan ederim diyorsanız sevişmeyin. Kaldı ki, geri çekilme yönteminde gebe kalma ihtimali diğer koruma yöntemlerine göre daha yüksek, bilginiz olsun.
Dediğim gibi geç döllenmeden korktum. Bir sürü şeyler yazılmış buraya. Karnım seyiriyor durduk yerde. İlk ve son oldu zaten ilişkim. Sanırım çok taktım o yüzden böyle oldum.

Geç döllenme öyle bi şey değil. 2 aylık, ki adet başlangıcından itibaren gebelik hesaplandığı için neredeyse 3 aylık gebelik ultrasonda eşek kadar oluyor

Dediğim gibi geç döllenmeden korktum. Bir sürü şeyler yazılmış buraya. Karnım seyiriyor durduk yerde. İlk ve son oldu zaten ilişkim. Sanırım çok taktım o yüzden böyle

Karın bölgesindeki kas gruplarınının seyirebileceğini düşünmeyip bunu kalp atışına mı yordunuz? İnsan bilmediği şeyden korkar. Anksiyeteyi hafifletmenin en iyi yolu bilgi. Kendinize hayatı zindan etmeyin.

Karın bölgesindeki kas gruplarınının seyirebileceğini düşünmeyip bunu kalp atışına mı yordunuz? İnsan bilmediği şeyden korkar. Anksiyeteyi hafifletmenin en iyi yolu bilgi. Kendinize hayatı zindan etmeyin.
Kas grubunu duymamıştım araştıracağım

Geç döllenme öyle bi şey değil. 2 aylık, ki adet başlangıcından itibaren gebelik hesaplandığı için neredeyse 3 aylık gebelik ultrasonda eşek kadar oluyor
Buradaki bir üye çift rahmi de geç döllenmeyi de sürekli 3 4 aydan sonra da olabileceğini yazdığı için bende onun ordusuna katıldım

Buradaki bir üye çift rahmi de geç döllenmeyi de sürekli 3 4 aydan sonra da olabileceğini yazdığı için bende onun ordusuna katıldım
127636589-H-1024x700.webp

çift rahim bile olsa şu kaçırılabilir bi şey değil

Ben daha önce görmemiştim. 7-8 aylıkta gerçekten mercimek kadar falandır sandım. 12-13 hafta da yani 3 ayda da o kadar büyük olacağını hiç tahmin etmedim
Kaç yaşındasın allah aşkına 7 8 aylık doğan bebekler var ne mercimeği? Mağarada mı yaşıyorsun. Mercimek boyutu 5 6 haftada falan olur

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X