Gebelik olabilir mi ?

Busra Ucar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2024
13
1
26
Kızlar merhaba Reglime4 gün kaldı, sabah namazına uyanınca bi test yapayım dedim, test bu şekilde silik çıktı sizce gebelik varmıdır ? Yorumlarınız için teşekkür ederim şimdiden

Kızlar merhaba Reglime4 gün kaldı, sabah namazına uyanınca bi test yapayım dedim, test bu şekilde silik çıktı sizce gebelik varmıdır ? Yorumlarınız için teşekkür ederim şimdiden
Çok çok silik ama var gibi duruyor. Erken gebelik testlerine çok güvenemiyor insan ama belirtilerin varsa muhtemelen gebelik de vardır :)

Benim adete 5 gün varken aynen bu şekilde çıktı bence var sağlıkla ilerlesin:)

Kendiniz bosu boşuna test yapmakla uğraşmayın direk kan verin bence yeni olduğu için 50-200 aradi değerle mutlu haberi öğrenirsiniz

Maalesef o yok, iki tane kaset test var bide erken gebelik testi
Anladım kaset teste çıkmaz büyük ihtimal çok silik henüz ama o yaptığın marka bazen yalancı pozitif veriyor o yüzden dedim en güveniliri predector. Kan versen daha net sonuç alırsın. Allah gönlüne göre versin

Ya çok teşekkür ederim sabah kan da vereceğim inşallah pozitifdir mutlaka haber vereceğim
Ben test markalarından anlamıyorum ama ilişkiden 1 hafta sonra başlayıp 14. Güne kadar sürekli değişik marka test yaptım hiçbirinde hayali çizgi bile yoktu en son yaptığım test aynı böyleydi ertesi gün adete 5 gün kala varken kan verdim 39 çıktı

Siz ben olabilir misiniz yumurtlamanın 10.gününden itibaren bir kan 4/5 de test olmak üzere deniyorum hala ikinci çizginin i sini götemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…