Gebelik olabilir mi ?

Busra Ucar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2024
13
1
26
Kızlar merhaba ☺️ Reglime4 gün kaldı, sabah namazına uyanınca bi test yapayım dedim, test bu şekilde silik çıktı sizce gebelik varmıdır ? Yorumlarınız için teşekkür ederim şimdiden ☺️

Kızlar merhaba ☺️ Reglime4 gün kaldı, sabah namazına uyanınca bi test yapayım dedim, test bu şekilde silik çıktı sizce gebelik varmıdır ? Yorumlarınız için teşekkür ederim şimdiden ☺️
Çok çok silik ama var gibi duruyor. Erken gebelik testlerine çok güvenemiyor insan ama belirtilerin varsa muhtemelen gebelik de vardır :)

Benim adete 5 gün varken aynen bu şekilde çıktı bence var sağlıkla ilerlesin:)

Kendiniz bosu boşuna test yapmakla uğraşmayın direk kan verin bence yeni olduğu için 50-200 aradi değerle mutlu haberi öğrenirsiniz

Maalesef o yok, iki tane kaset test var bide erken gebelik testi
Anladım kaset teste çıkmaz büyük ihtimal çok silik henüz ama o yaptığın marka bazen yalancı pozitif veriyor o yüzden dedim en güveniliri predector. Kan versen daha net sonuç alırsın. Allah gönlüne göre versin

Ya çok teşekkür ederim sabah kan da vereceğim inşallah pozitifdir 🥰🥰 mutlaka haber vereceğim
Ben test markalarından anlamıyorum ama ilişkiden 1 hafta sonra başlayıp 14. Güne kadar sürekli değişik marka test yaptım 😂 hiçbirinde hayali çizgi bile yoktu en son yaptığım test aynı böyleydi ertesi gün adete 5 gün kala varken kan verdim 39 çıktı🥰

Ben test markalarından anlamıyorum ama ilişkiden 1 hafta sonra başlayıp 14. Güne kadar sürekli değişik marka test yaptım 😂 hiçbirinde hayali çizgi bile yoktu en son yaptığım test aynı böyleydi ertesi gün adete 5 gün kala varken kan verdim 39 çıktı🥰
Siz ben olabilir misiniz 🙈😂 yumurtlamanın 10.gününden itibaren bir kan 4/5 de test olmak üzere deniyorum hala ikinci çizginin i sini götemedim 🥲

X