Gebelik olabilir mi

carmencarmen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2024
59
9
26
Arkadaşlar merhaba biz eşimle 9 aydır bebek planlıyoruz henüz olumlu bir sonuç alamadık son 4 aydır adetlerimde gariplik oluyordu az geliyordu falan geçen ay yoğun ve pıhtılı bi adet yaşadım sanki rahmim temizlendi öyle hissettim soğan kürü de yapmıştım o ay her neyse bu ay adetime yaklaşık 4 gün var ama aşırı halsizlik ve bacak ağrısı yaşıyorum ve bazen sağ bazen de sol kaşığımda batmalar hissediyorum yüzüm sivilcelendi vs başka belirtim yok acaba hamile miyimdir

Test yaparsanız çıkar bence. Belirtiler biz psikolojik olarak gebelik düşündüğümüz için de çıkabiliyor.

Merhaba benimde regle 5 gün var benimde bel ağrım ve bazen bacak ağrım oluyor ara ara dün predictor early yaptım ama negatif çıktı artık regl günü test yapmayı planlıyorum gelmezse. Sizin varsa testiniz yapın belki çıkar

Test yaparsanız çıkar bence. Belirtiler biz psikolojik olarak gebelik düşündüğümüz için de çıkabiliyor.
Bu ay psikolojik olarak en düşünmediğim ay oldu aslında birden halsizlik vs olunca acaba mı dedim 4 gün önce test yaptım negatif çıktı adetimi bekleyeyim en iyisi dedim ay ın 20 sine kadar bekletip adet olmazsam test yapacağım :)

Geçen ay arkadaşım adet sürecinden 3 gün sonra test yaptı hala negatif çıkıyordu sonrasında kan testi verdi ve hamile olduğunu öğrendi onda da halsizlik vardı sadece belirtiler başka oluyor herkeste ve erken test büyük olasılıkla yanılabiliyor inşallah olumlu haberler alırız bu ay

Aslında biraz yumurtlama tarihiyle alakalı. Siz biliyo musunuz yumurtlama gününüzü

Aslında biraz yumurtlama tarihiyle alakalı. Siz biliyo musunuz yumurtlama gününüzü
Hayır benim çokta düzenli bir döngüm yok takip edemiyorum o yüzden akışında ilerliyor biraz ortalama 30 ila 33 günde bir regl oluyordum 3 aydır 26 güne düştü erken görmeye başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…