Gebelik korkusu

tuba9869

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
9
3
34
Selam arkadaşlar ben ağustosun 15 de adet gördüm 5 gün sürdü ağustosun 29 da bir beraberlik yaşadım eşimle kusura bakmayın ama pozisyon tam gebe kalabilecegin sekildedi sipermin tamamı içime kaçtı 20 dk kadar yatakta kaldım iki tane çocuğum var bir kız bir erkek kızım daha 10 aylık oğlum 4 yaşında ve ben korkuyorum gebelik olur diye adetime 5 gün var adet takvimine göre sancım var adet sancım sizce birşey cikarmi bir yardımcı olun bana

Sizinde bildiğiniz gibi hamile kalmak için herşeyi yapmışsınız tam olarak yumurtlama zamanı pozisyon ve birde 20 dakika beklemenin sonucunda kalma ihtimaliniz yüksek gibi ama hayırlısı allahtan biz ne diyebiliriz ki

Sizinde bildiğiniz gibi hamile kalmak için herşeyi yapmışsınız tam olarak yumurtlama zamanı pozisyon ve birde 20 dakika beklemenin sonucunda kalma ihtimaliniz yüksek gibi ama hayırlısı allahtan biz ne diyebiliriz ki
Hani sezeryan doğum ya belki tıkanıklığın vardır kalmam belki bir umut

Yani içime kaçtı dediğiniz şey 1 damla zevk suyu değil spermin tamamı. Bu içe kaçma değil içe boşalma oluyor. Niye sonrasında bi ertesi gün hapı falan almadınız?

Yani içime kaçtı dediğiniz şey 1 damla zevk suyu değil spermin tamamı. Bu içe kaçma değil içe boşalma oluyor. Niye sonrasında bi ertesi gün hapı falan almadınız?
Ya ben iki hamileliğimde de çok zor hamile kaldım o kadar bilinçli denedim ki olmadı bir yıl nerdeyse dedim ben zaten kolay hamile kalmıyorum birşey olmaz dedim ya ki arkadaşım içime supe dusurene kadar sonra korkmaya başladım işte

X