Gebelik kesesi küçük-bozuk ve düşen progesteron

amin inşallah , doktor çok iyi güvenilir bir doktor ama bilemedim

amin o kadar kötü bir duygu ki biz bebek var mı diye heycanlanırken , şuan bebeğin olduğuna sevinemedik

amin o kadar kötü bir duygu ki biz bebek var mı diye heycanlanırken , şuan bebeğin olduğuna sevinemedik
Ben boş gebelik geçirdim 8+5e kadar bekledim zaten değerler istenilen düzeyde yükselmeyince alalım diyorlar ve aldırdık.inşaallah değildir sizin ama olursada malesef yapcak hiçbişe olmuyor.

Ben boş gebelik geçirdim 8+5e kadar bekledim zaten değerler istenilen düzeyde yükselmeyince alalım diyorlar ve aldırdık.inşaallah değildir sizin ama olursada malesef yapcak hiçbişe olmuyor.
evet maalesef, bir tarafım sağlıksız olacağına olmaması daha iyi diyor, zaten sağlıksızsa düşük oluyormuş ama diğer tarafımda buruk doktor stres yapma dedi nasıl yapmayayım göbek adım stres oldu

Canım bir doktora daha görün. Ben direkt perinatolaga gittim. Profun dediğine göre bu haftalar böyle düsensiz görünebilir. 7.5 haftayı bile geçiyordu kalp atışlarını duyduğumuzda. Sabret stres yapma. Bana ilk doktorum Progerdan verdi , doktor hemen bıraktırdı. Gebelik sağlıklı değilse vücut bunu kabul etmez kalbini ferah tut dedi

doktora gitmeden önceki gece kahverengi lekelenme geldi, sonrasında da sildikçe geldi bazen geliyor da hala, yani kese şekilsiz dedi doktor , başka doktora gitsem nasıl bir çözüm bulabilir ki

kesenin içinde embriyo var ama kese şekilsiz dedi 1 hafta beklicez ya kendinden düşücek bu 1 hafta içinde ya da daha mı beklicez ne olucak bilmiyorum

Bugün duphaston ilacını içmedim bu saate kadar ve kanama olmuş, ilacı içmemeye devam etsem düşük yaşanıcak sanırım bu ilaç sadece düşüğü erteliyor ve kanamayı azaltıyor

Bugün duphaston ilacını içmedim bu saate kadar ve kanama olmuş, ilacı içmemeye devam etsem düşük yaşanıcak sanırım bu ilaç sadece düşüğü erteliyor ve kanamayı azaltıyor
Merhaba umarım her şey yolundadır

Merhaba umarım her şey yolundadır
merhaba, doktor kontrolüne gittik çok acayip gelişme oldu doktor da beni şaşırttınız dedi, emin olmamakla birlikte tam 4 tane kese gördü, 2 tanesinde kalp atışı kesin var dedi hatta çıktı da verdi, ama diğer ikisine bakıcaz lekelenmelerim devam ediyor ilaç sayısını günde 2 ye çıkardık diğer iki kese sönebilir de dedi miyom da olabilir dedi napcağımı şaşırdım

İnanmıyorummm!! Maşallah size nasıl umut yokken Allah sizin için daha iyi bir plan yapmış. İnşallah süper haberlerinizi de alırım. Tebrik ederim şimdiden tüm iyi dileklerim sizinle :)))))

İnanmıyorummm!! Maşallah size nasıl umut yokken Allah sizin için daha iyi bir plan yapmış. İnşallah süper haberlerinizi de alırım. Tebrik ederim şimdiden tüm iyi dileklerim sizinle :)))))
teşekkür ederim ama ben pek sevinemedim , daha fazla risk var inşallah sadece 2 tanedir onda bile riski çok sağlıklı olmaları benim iyi olmam doğum vs. çok korkuyorum

birde anlamadığım 1 hafta öncesinde görünmediler ama bu hafta göründüler bilemedim başka doktora daha gidicem kanama alanı hala duruyor o miyom da olabilir bozuk bir kese de dedi bu bozuk kese diğerlerini etkiler mi bilmiyorum çıkmazdayım

bugün tekrar doktor kontrolüne gittim 2 kalp atışından biri yok, diğer kese görünümleri de sönmeye başlamış şuan 1 tane kese ve kalp atışı var umarım bu durum onu etkilemez

bugün tekrar doktor kontrolüne gittim 2 kalp atışından biri yok, diğer kese görünümleri de sönmeye başlamış şuan 1 tane kese ve kalp atışı var umarım bu durum onu etkilemez
Şükür var kalp atışı. Diğeri o şekilde kalır çok erken haftadasınız zaten boyutu sonradan etkilemez diye düşünüyorum. Kaç aftalık oldu şimdi?

Ultrasonda görülecek büyüklüğe gelmemişler demek ki olabilir bence önemli olan bu saatten sonra sağlıkla ilerlemesi. Nifty test yaptırırsanız tüm endişeleriniz yüksek oranda gider. Kesinlikle öneriyorum

Şükür var kalp atışı. Diğeri o şekilde kalır çok erken haftadasınız zaten boyutu sonradan etkilemez diye düşünüyorum. Kaç aftalık oldu şimdi?
7 haftalık, 3 tane kanama olan düşen küçülen her neyse kese var o kalp atışı olanı da etkiler bence doktor sessiz kaldı bişey diyemem şuan için iyi görünüyor dedi

ne için ve nasıl yapılıyor bu test

dün akşama kadar sağ tarafımda batma sıkışma hissederdim yatarken vs. dünden beri hissetmiyorum acaba diğerinin de mi kalbi durdu düşüncesi var içimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…