Gebelik ihtimali

H
Senin gibiyim birsenedir korunmadan ilişki yaşadım.gebelik elde edemedim afedersin ya bende sorun var millete benim içime boşalma oldu halde gebe kalamiyorum mille temas etti diye kafayı yiyor ya ben iyi değilim ya insanlar
herkesin derdi farklı çünkü.kimi olsun diye herşeyi deniyor olmuyor kimi olmasın istiyor oldu mu diye telaşlanıyor ondan yani ama bu konu başlığında hakikaten abartanlar olmuş.4 test yaptırıp ultrasonla baktırıp hala inanmayanlar konuyu takıntı yapanlar olmuş bu da kötü tabi

Son düzenleme:
H

herkesin derdi farklı çünkü.kimi olsun diye herşeyi deniyor olmuyor kimi olmasın istiyor oldu mu diye telaşlanıyor ondan yani ama bu konu başlığında hakikaten abartanlar olmuş.4 test yaptırıp ultrasonla baktırıp hala inanmayanlar konuyu takıntı yapanlar olmuş bu da kötü tabi
Orası öyle Rabbim gerçekten isteyenin kucağını boş çıkarmasın ben çok istiyorum 🙏🥺

Ve soruma cevap buldum. regl olduğunuz için hamile değilsiniz hamilelik kanaması farklıymış endişelenmeyin yaşadıklarınız ilaç yan etkileri ve aylarca sürüyormuş
ya hamilelik kanaması olmasından korktum maalesef çünkü benim reglim normalde 1 hafta sürer ve baya yoğun kan akışı olur 3 veya 4 gün sürdü öyle yoğun bir kanamamda olmadı maalesef o yüzden korkmuştum kan testi verdim negatif çıktı ama regl olmuyorum diye korkuyorum yine de adet söktürücü ilaç kullanıyorum bakalım etki edecek mi

ya hamilelik kanaması olmasından korktum maalesef çünkü benim reglim normalde 1 hafta sürer ve baya yoğun kan akışı olur 3 veya 4 gün sürdü öyle yoğun bir kanamamda olmadı maalesef o yüzden korkmuştum kan testi verdim negatif çıktı ama regl olmuyorum diye korkuyorum yine de adet söktürücü ilaç kullanıyorum bakalım etki edecek mi
O da normal regl normali gibi olmuyormuş ilk regl hafif yada daha yoğun olabiliyotmui gecikme de yapıyormuş Ella kullanınca endişelenme hepsi ilacın yan etkisi çok baktım ben hamile değilsin

iliskiden 2 hafta sonra regli oldum evet fakat hiç normal regl kanamalarım gibi değildi genelde 1 hafta sürer ve yoğun olurdu olmadı 4 gün sürdü ve pek yogun da değildi tutunma kanaması olmasından endise ettim ama o daha cok lekelenme tarzında oluyormus bi ped dolduracak kadar ve pıhtısız benim pıhtılıydı ona imkan vermeyi bırakmıstım şimdi 2.reglim gecikince hala acaba oyle mi diye dusunuyorum. aynı zamanda ella kullanmamla alakalı olabilirmis bu sekilde dongumun kısa surmesi ama o zamanda 2.reglim neden bu kadar gecikti o zaman diye dusunmekten kafayı yiyeceğim maalesef . ayrıca 1.5 ay gecmis kesin erken gebelik testinde cıkardı değil mi??
Merhabalar siz regl oldunuz mu acaba benimde korunmama rağmen adetim geçiyor 9 gündür bende geçen ay ella atmıştım

X