Gebelik ihtimali

Bunun ironi olduğunu düşünmek istiyorum… hatta öyle düşündüm başta ama baktım altta ciddisin 😂
HANIMLAR 1 senedir korunmadan ilişki yaşıyorum hamile kalamadım, yıllarca deneyenler var. Hele bi de yok elime sperm değdi ben de unuttum vajinama dokundum hamile miyim, yok göğsüme boşaldı hamile miyim.. Siz şaka mısınız seksen kere regl olmuşsunuz hamile olabilir misiniz ya ? HEEE MERYEM ANAYSANIZ HAMİLESİNİZ.

Hayır çoğunu okuyup gülüp geçiyorum ama artık yazmadan edemedim. Kaldı ki sizler korunarak ilişki yaşasanız bile belli ki prezervatif yırtık olabilir mi yok yine de hamile kalmış olabilir miyim diye konu açacaksınız belli. Yani eğer bu kadar korkuyorsanız ya bekarken bu işi yapmayın, ya da korunun ve kafaya takmayın.

Dipnot: ikiniz de hamile değilsiniz , ama hala emin olamayıp kendi kendinizi yemeye devam etmek istiyorsanız Allah kolaylık versin 🙆🏻‍♀️
merhabalar bu konuya yazdıgım soruma cevap verebilir misiniz şimdiden teşekkür ederim 🥹

merhabalar benimde sormak istediğim bir konu var maalesef sizin gibi evham yapıyorum muhtemelen ama sormadan da içimi rahat ettiremiyorum. 1.5 ay önce bir ilişkim oldu içe boşalma gibi bir durum olmadı fakat her ihtimale karşı ella kullandım ve agrılı bir surecten sonra regl oldum neredeyse olmam gereken zamanda oldum ve normal reglilerim gibi uzun sürmedi 3.5 4 gün sürdü ve o kadar yoğun bir kanamam da yoktu elladan kaynaklı olduğunu düşündüm. ardından reglim bittikten sonra hicbir belirtim vesaire olmadı ama içim rahat olsun diye erken gebelik testi yaptım (rahat 20 gun sonra) negatif çıktı. fakat şimdi bu ay tekrar regl olmam gerekiyor ama gecikiyor yarın 10 gundur gecikiyor olacak 5 gun geciktikten sonra erken gebelik testi yaptım negatif cıktı ertesi gunde de kaset test yaptım o da negatif cıktı ama negatif cıkarken neden regl olmuyorum sebebi nedir? ilaçla mı alakalıdır farklı bir durum var mıdır? Ve acaba erken gebelik testini yanlış mı yapıyorum ondan negatif çıkıyor diye korkuyorum. Kagıtta yazan gibi idrarı 10 15 saniye bekletip çekiyorum da ve iliskiden rahat 45 gun sonra yapılmış erken gebelik testinin sonucu negatifse kesindir artık değil mi? Ayrıca regl olacakmısım gibi kasık agrım var fakat olamıyorum. cevaplarsanız coook sevinirim simdiden tesekkurler
Şüpheli ilişkiden sonra regl olmuşsun gebelik yok. Stresten ya da başka faktörlerden gecikme olabilir.

Şüpheli ilişkiden sonra regl olmuşsun gebelik yok. Stresten ya da başka faktörlerden gecikme olabilir.
iliskiden 2 hafta sonra regli oldum evet fakat hiç normal regl kanamalarım gibi değildi genelde 1 hafta sürer ve yoğun olurdu olmadı 4 gün sürdü ve pek yogun da değildi tutunma kanaması olmasından endise ettim ama o daha cok lekelenme tarzında oluyormus bi ped dolduracak kadar ve pıhtısız benim pıhtılıydı ona imkan vermeyi bırakmıstım şimdi 2.reglim gecikince hala acaba oyle mi diye dusunuyorum. aynı zamanda ella kullanmamla alakalı olabilirmis bu sekilde dongumun kısa surmesi ama o zamanda 2.reglim neden bu kadar gecikti o zaman diye dusunmekten kafayı yiyeceğim maalesef . ayrıca 1.5 ay gecmis kesin erken gebelik testinde cıkardı değil mi??

kusuea bakmayın size bir soru daha sormuştum ona da bakabilir misiniz
Valla arkadaşım 1 senedir bebek istiyorum bu ayım da hüsranla sonuçlandı. Senin, içe boşalma bile yaşamadığınız ilişkinde seni hamile değilsin diye teselli etmekten daha önemli dertlerim var şuan. Son kez yazıyorum, hamile isen regl olmazdın ve testte de kaç kez negatif çıkmışken hamile olma ihtimalin yok. Haydi rast gele 🤚🏻

Şeyi merak ettim beta baktırıyorsunuz ya mesela değer ne çıkıyor
İlişkiden 2 buçuk ay sonraki Beni değerim ilk 0.1 çıktı sonra 3 ay sonraki değerim 0.5 çıktı üç buçuk ay sonra 0.5 den küçük çıktı dört ay sonrakk 1.2 çıktı en sonuncu oda dört ay sonra ilişkiden yani dört gün önce yaptırdım oda yine 1.2 çıktı

ilaç yüzünden gecikiyorsunuz. ilacın yan etkileri 4-5 ay sürebilir. gebelik yoktur. boşalma olmadan gebelik olmaz.
ya ilk ay hiç gecikmemişti sadece kısa sürdü ve yoğunlugu diğer adetlerim gibi değildi . şimdi baya bir süre gecikince korktum. ilkinin tutunma kanaması olma ihtimalinden dolayı.ayrıca ilişkiden 1.5 ay önce yapılan erken gebelik testinin sonucu kesindir değil mi gebelik olsaydı kesin çıkardı yani??

ya ilk ay hiç gecikmemişti sadece kısa sürdü ve yoğunlugu diğer adetlerim gibi değildi . şimdi baya bir süre gecikince korktum. ilkinin tutunma kanaması olma ihtimalinden dolayı.ayrıca ilişkiden 1.5 ay önce yapılan erken gebelik testinin sonucu kesindir değil mi gebelik olsaydı kesin çıkardı yani??
ben ilişkiden 16 gün sonra gayet yüksek bir değerle öğrendim. 1.5 ay aonra hayli hayli çıkar testte. bosuna kuruntu yapmayın

Hamile iken regl olunmuyorsa neden nadir de olsa hamilelikte regl olanlar var deniyor işte insan bundan panikliyor aynı durumdayım yani regl oldum ama acaba hamile olabilir miyim diye içimde şüphe var maalesef😖

Hamile iken regl olunmuyorsa neden nadir de olsa hamilelikte regl olanlar var deniyor işte insan bundan panikliyor aynı durumdayım yani regl oldum ama acaba hamile olabilir miyim diye içimde şüphe var maalesef😖
erken gebelik testi vesaire alıp yapabilirsiniz benim içimi bir nebze rahatlattı onlar açıkçası tabii en iyisi kan testi vermek olur

kullandım. kullandıktan 10 gun sonra regl oldum olmam gereken tarihte ama ikinci reglimi hala olmadım maalesef 15 gundue gecikiyor…
Ve soruma cevap buldum. regl olduğunuz için hamile değilsiniz hamilelik kanaması farklıymış endişelenmeyin yaşadıklarınız ilaç yan etkileri ve aylarca sürüyormuş

Valla arkadaşım 1 senedir bebek istiyorum bu ayım da hüsranla sonuçlandı. Senin, içe boşalma bile yaşamadığınız ilişkinde seni hamile değilsin diye teselli etmekten daha önemli dertlerim var şuan. Son kez yazıyorum, hamile isen regl olmazdın ve testte de kaç kez negatif çıkmışken hamile olma ihtimalin yok. Haydi rast gele 🤚🏻
Senin gibiyim birsenedir korunmadan ilişki yaşadım.gebelik elde edemedim afedersin ya bende sorun var millete benim içime boşalma oldu halde gebe kalamiyorum mille temas etti diye kafayı yiyor ya ben iyi değilim ya insanlar

X