Gebelik için tedavi

melekk345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2024
3
0
23
Merhabalar ben bir buçuk yıldır evliyim şimdi tedavi görüyorum adetimin 5 günü letu kulandım yumurtlama gününden sonra progestan kullandım regel oldum ve yine şimdi letu kulanıyorm bunları kulanıpta gebe kalan varmı

Merhabalar ben bir buçuk yıldır evliyim şimdi tedavi görüyorum adetimin 5 günü letu kulandım yumurtlama gününden sonra progestan kullandım regel oldum ve yine şimdi letu kulanıyorm bunları kulanıpta gebe kalan varmı
Pkos var mı. Bende bir senedir denedim olmadı bu ay doktora gittim adetimin 3. Günü. Pkos var ve süt hormonum yani prolaktin bi tık yüksek çıktı. Şimdi ilaçlara başlattı doktor. Bilmiyorum nolacak adetime 7 gün kaldı ama bende adet belirtisi bile yok ağrıyı falan geçtim yani.

Canm merhaba. Bende eylül ayında letu+çatlatma iğnesi kullandım şuan net değil ama en son beta 14.5 çıkmıştı

Ben önce letu yumurta büyüdü çatladı sonra progestan verdi regl oldum şimdi yine letu kulanıyorm

X