Gebelik için hayıt otu tohumu ve aslan pençesi kullanan ve faydasını gören var mı?

birisi111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
548
155
Gebelik için hayıt otu tohumu ve aslan pençesi kullanan ve faydasını gören var mı?Veya gebelik için başka bişey kullanıp faydasını gören varmı?Paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Bende yeni sipariş verdim. Çok yorum okudum özellikle adet düzenleme, yumurta geliştirme konusunda cok, faydalı diyorlar. Hatta biri kullandığım ay hamile kaldım falan yazmıs eski yazılarda. Bende suan cok sıkıntılı durumdayım normalde adetlerim cok düzenlidir ama bebek düşünmeye basşadıgın gibi adetim kesiliyor. Gecen sene ikizlerimi kaybettim uzun sürede bebek istemedim gecen ay tekrardan bebek düşünmeye basladık ve yine aynısı oldu. Karnım şişti sürekli agrım var adet agrısı gibi ama adet olmuyorum. Yarın doktora gidicem umarım benim konumlada gercek, anlamda ilgilenir. Çünkü önceki gebeliğim de ikizlerim ölene kadar doktorum 2. Bebegi hiç görmemişti tüm rahatsızlıklarımı naz yapıyormusunuz gibi davranmıstı ikiz oldugunu da kalplerinin durdugunuda Baska doktora gidince ögrenmiş tik. Ama bende bu karısımo denemek istiyorum cok, inanıyorum nedense

Öncelikle kaybınız için çok üzüldüm umarım Allah en kısa zamanda hakkınızda hayırlısını nasip eyler Evet gerçekten doktor çok önemli bencede.Bu karışımları kullandıktan sonra benimle de paylaşır mısınız buradan çok sevinirim etkisini gerçekten çok merak ediyorum

Bugun doktora gittim bana dogal yoldan gebe kaşabilecegimi bana müdahale etmek istemediğini yorucu bir sürece gerek olmadıgını söyledi beta hcg istedi çünkü Rahim duvarın kalın suanda her ihtimale karsı dedi tarlusal verdi beta hcg 5 ten düşükse kullan dedi birde Pco hastaları için bir ilaç varmıs onu verdi cok kişi bununla hamile kaldı dedi ilacın adı pcoxyfemin diye bir ilaç.

Hmm anladım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Merhaba ben macununu kulladım 3 ay kullanım sonucu hamile kaldım düsük yaptim tekrar kullandim şu an hamileyim eşinizde sorun yoksa faydasini görürsünüz

Ne macunu kullandınız tam olarak ve nasıl kullandınız anlatır mısınız?
C life bitkisel macun instagramdan ulaşabilirsiniz adetin 1. günü başlayıp yumurtlamanın 3. gunu bırakiyordum yumurtlama dönemini akınti ve ağridan anliyordum daha once ne zaman yumurtladiğimi bilmezdim adet dongumde uzundu kısalmaya başladi

Birsey sormak istiyorum. Ben sipariş vermiştim yeni geldi ben birde ekstra civan perçemi de aldım. Bunları hangi günden başlayıp kaç gün kullanmalıyız benim bugun adetimin 1. Günü bugun mü başlamalıyım acaba?

Evet ben Clife bitkisel macun kullandım içerisinde aslan pençesi hayıt tohumu civan perçemi gibi bitkiler var araştırıp kullanabilirsiniz

Peki hangi günden başlayıp kaç gün kullanmalıyız Biraz anlatır mısınız?
Adetin 1. gunu başlayip yumurtalik agrisi olana kadr 8 9 gunu buluyor her ay ayni olmuyor bazen 12. gune kadar kullanmistim siz de farlilı olabilir agrinin 3. gunu bırakiyorum ağrı ile beraber yoğun akintida oluyor.

Türkiye de doktorlar inanmıyor ama burda eczaneler var alternatif tıp tarzı düşünün hepsinden var frauenmantel diye geçer Aslan pençesinin çay olarak doktorlar reçete ediyorlar

Ben de hayıt otu civan perçemli macun kullanıyorum yeni aldım her gün kullanıyorum sabah akşam bir kaşık yumurtlama zamanım geçti acaba her gün kullanarak hata mı ediyorum

Ben testere dişli aslan pençesi çayını kullandım.Ama adetten sonra mi başladım ince mi hatırlamıyorum. Ki düzenli bile içmiyordum unutuyordum. O ay hamile kaldım

Ben de hayıt otu civan perçemli macun kullanıyorum yeni aldım her gün kullanıyorum sabah akşam bir kaşık yumurtlama zamanım geçti acaba her gün kullanarak hata mı ediyorum
Yumurtlama zamaninda ağri akinti hissetmediniz mi yumurtlamadan sonra kullanmayin adet söktürücü özelliği var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…