gebelık hakkında lutfen bı cevap ???

Cokcokca

Guru
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2011
269
50
adetıma 10 var ama bu sabah kalktığımda başım çok dödü uzun bir süre zamanla kendıme geldim 4 aylık evlıyım 3 aydır bebek olmuyor acaba evlılıgımın ılk ayı dogum kontrol hapıkullandım ondan mı yoksa sol yumurtalıgımda bulunan bait kistim mi engel oluyor anlamıyorum olmuyor dıyede korunmuyorum ama bakıyorum olmuyor gecen ay 4 gun gecıktım ama bı baktım aniiiden basladı var mı aynı benzer durumları yasayan

adetıma 10 var ama bu sabah kalktığımda başım çok dödü uzun bir süre zamanla kendıme geldim 4 aylık evlıyım 3 aydır bebek olmuyor acaba evlılıgımın ılk ayı dogum kontrol hapıkullandım ondan mı yoksa sol yumurtalıgımda bulunan bait kistim mi engel oluyor anlamıyorum olmuyor dıyede korunmuyorum ama bakıyorum olmuyor gecen ay 4 gun gecıktım ama bı baktım aniiiden basladı var mı aynı benzer durumları yasayan

endişelenmek çok erken bence daha 3 ay olmuş ne bu acele bak stres yaparsan şimdiden olmuyo diye zaten vucudun etkilenir olmaz sal kendini rahat ol hayatım bak o zaman nasıl olcak dilerim en kısa zamanda gelir bebişin belki de vardır ha ne bilelim başın da dönmüş ama onun için bile çok erken daha 10 gün var diyosun inşAALLLAH vardır

Sanırım senelerdir berabersiniz hemen çocuk istediğinize göre:)))umarım bir an önce kavuşursun müjdeli habere.soruna gelince ben ilk hamileliğimde bişey hisetmemiştim onu düşürdüm :KK43: ama oğlumda acayip uyku bastırmaları ve aşırı yorgunluk yaşadım hafiften baş dönmeleri adet dönemime yakın zamandı(tabi hamile olduğumu öğrendiğimde aladım)fakat herkes aynı şeyleri yaşamıyor biliyosun umarım hissettiklerin bebek işaretleridir sen yine de adet olana kadar dikkat et derim ben...

başım dönene kadar aklımda bile değildi bide ksıkta ince ince sızıdan uyuyamayana kadar kısmet diyorum artık

X