Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Maşallah Rabbim hayırlı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza olur inşallah darısı başımıza olur inşallah Aminnn
Amiiin inşlh Allah isteyen herkese versin çok bekletmeden darısı başına inşlh canım

Merhaba benim de bu hcg çok kafamı karıştırdı. Çarşamba günü gebeliğin 5-2. günüydü vajinal ultrasonda bile tam olarak görünmedi. Ama beta 9000çıktı. Ertesi gün tani dün daha donanımlı bir hastaneye gittim. Burdaki doktor yine vajinal ultrasonda zor da olsa gördü ve hcgye gerek duymadı. Ama eve geçince birkaç damla kahverengi kanamam oldu. Bugün de doktora gitmemi önerdi eski doktorum ama ben yine vajinal ultrasona girmek istemiyorum. Ne yapmalıyım sizce?

yerleşme kanaması olabilir kanama devam ederse iğne vuruluyor

Kızlar tam 2 seneye yakın prolaktin tedavisi klomen tedavisi derken en son rahim filmi çektirdim adeti bekleyeyim derken kısırlık polikiligine randevu aldım adet günümü hesaplayarak 2 gün vardı dün kan vermiştim adetin 3. Günü gel dedi ama adet olmadı şimdi öylesine sonuçlara baker ken

Hiç değerim 60.27 ne yani ben şimdi hamilemiyim

Evet cnm hayırlı olsun benimde 40 tı doktor hamilesin dedi

Hayirli olsun hamilesin :) rahim filmi cekildikten sonra hamile kalan cok var tuplerindeki tikaniklik acilmis demekki spermler yumurtaya ulasmis allah tamamini erdirsin

ultrasona girmek istememe nedeninizi bilmiyorum ama eğer bir şey olur endişesi ise sakın çekinmeyin. ben ilk aylarher hafta alttan girmiştim ki sonrasında da düzenli olarak haftada bir girdim karından bakıldı. riskli gebeliğim vardı. çok şükür bir şey olmadı.

Canım benim seninle neredeyse aynı durumdayım benimde Boğaz’da enfeksiyon ve yutkunma zorluğu var bende aynı zamanda ishalde var betahcg yükseldikçe ishal yapar mı acaba ?

Canım benim seninle neredeyse aynı durumdayım benimde Boğaz’da enfeksiyon ve yutkunma zorluğu var bende aynı zamanda ishalde var betahcg yükseldikçe ishal yapar mı acaba ?

Bende ishal olmadı canim ama bazen sanki sulanıyor gibi olmuştu afedersin.
Ben mecbur daha hamileliğin başında antibiyotik aldim çünkü normalde cok ağır ateşle gecirirdim doktorda muayne edince direk yazdi çünkü almasan ileri giderse bebegede banada zarar verirmiş.
Cok gecmis olsun sana da. Sirke ile gargara yapmani oneririm iyi geliyor.

İki gün üstüste girdim zaten. İkinci günün sonunda kalamam olunca üçüncü gün girmek istemedim. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Kızlar merhaba konu açılmışken bişey sormak istiyorum adet günümde beta kan testi yaptırdım 335 çıktı çok fazla değil mi normal mi sizce

Kızlar merhaba konu açılmışken bişey sormak istiyorum adet günümde beta kan testi yaptırdım 335 çıktı çok fazla değil mi normal mi sizce
Normal canım, benim 2 gün kala 149 çıkmıştı, 2 gün gecince 1223 çıkmıştı. Tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin ınsallah

normal canım Rabbim artarak devam etmesini sağlasın inşallah darısı başımıza aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…