Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Hayır gecikmez 30 yada 31 günde olurum. Sadece 1 kere 2016 yılında gecikti o zamanda evli değildim zaten stres vs den heralde. Birde şimdi tam 1 hafta oldu.
Bence bir kan testi yap ben hamileydim idrar testinde çıkmadı

hayırlı olsun değerin de katlanarak artsın inşallah darısı başımıza aminnn
Aminnn cnm çok saol Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin ben buay ateş ölçmeyi denedim ilk hamileliğimde de onu denediğim ay hamile kalmıştım bu seferde ilk denediğim ayda kaldım normalde 1 buçuk senedir korunmuyorduk

Bence bir kan testi yap ben hamileydim idrar testinde çıkmadı
Canım bata bugünü saymazsam 2 günüm kaldı. Dün akşam idrar testim negatif çıktı. Sen testi ne zaman yapmıştın ve testin markası neydi canım?

Canım bata bugünü saymazsam 2 günüm kaldı. Dün akşam idrar testim negatif çıktı. Sen testi ne zaman yapmıştın ve testin markası neydi canım?
Canım benim adetim 8 gün geçmişti 5 tl satılan testlerdi.. Şu erken hamileliği gösteren testen kaç tane aldım işe yaramıyordu oda göstermedi

Canım benim adetim 8 gün geçmişti 5 tl satılan testlerdi.. Şu erken hamileliği gösteren testen kaç tane aldım işe yaramıyordu oda göstermedi
Cevabın için teşekkür ederim canım :)

2 buçuk yıllık evliyim ama 2 yıl vajinismus hastasıydım. İyileşeli 7 ay oldu. 4 aydır bebek istiyoruz. Tahlillerimizi yaptırdık eşim de ben de saglıklıyız. Ama henüz gebelik nasip olmadı canım.
Nasıl atlattın vajinismusu Özel değilse anlatır mısın

2 buçuk yıllık evliyim ama 2 yıl vajinismus hastasıydım. İyileşeli 7 ay oldu. 4 aydır bebek istiyoruz. Tahlillerimizi yaptırdık eşim de ben de saglıklıyız. Ama henüz gebelik nasip olmadı canım.
İnşAllah Oda olur sen zor olan şeyi başarmışsın Allah büyüktür mevlam neylerse güzel eyler

X