Gebelık haftanız ultrasona gore farklı mı?

çok teşekkür ederim inşallah benimki de sizinki gibi olur.bu gün tahlillerimi göstereceğim doktora belki hormon seviyesi yeterince yükselmemiştir ondandır.umudum bu yöndesenağlama

merhaba canım bende 5 hafta 5 günlükken keseyi gördüm

bende bugün 29. haftam bitti 30. haftanın içine girdim.. banimde bebeğim 1 hafta geç döllenme olduğu için 1 hafta geriden takip ediyormuş... birde salı günü kontrolüm vardı doktorum bebeğimin başaşağı yerdeğiştirdiğinin söyledi erken mi doğacak korkuyorum.. sizde de oldumu böyle yarın nst ye girecem

merhaba çok teşekkür ederim yağmursel.beta hcg 1160 çıktı neden buymuş doktor öyle dedi.ama insan tam olarak rahatlayamıyor.keseyi görsem bu sefer de kalp atışı için kaygılanacağım böyle bir süreç bu galiba:çok üzgünüm:

eğer böyle gerginlikle devam edersen sorun olmayacaksa olabilir rahat ol senaryo yazma herşey gayet normal gözüküyor rutin kontrollerini kaçırma ve relax ol ki bebişinde strese girmesin hayatının en güzel anını yaşıyorsun tadını çıkar canım.a.s.

a.shaklısın galiba.bir önceki hamileliğim sorunluydu ve kürtajla sonuçlandıve kürtajdan sonra da parça kalmıştı içerde çok zor günler geçirdim.yine aynı şey olacakmış gibi geliyor.ama bu düşünceyi geldiği gibi kovuyorum artık.güzel düşünüyorum.herkese sağlıklı hamilelikler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…