Gebelik belirtisi

merryHi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2024
43
6
3 ay önce ilişki yaşayıp her ay adet olmuş biriyim bu ay bir hafta gecikti şehir değişeli bir ay oldu bir hafta sonra regl oldum ama bu 3-4 gündür bulantım var kusma yok adetimin geciktiği bir hafta sonra idrar testi yaptım negatif çıktı 3 ay öncede yaptım negatifti gebelik ihtimali var mıdır öncesinde mide bulantım yoktu.Bu aralarda evdekilerde mide bulantısı yaşıyodu ama onlarınki geçti onlardan da bulaşmıi olabilir mi bilemedim 3 aydır belirti yoktu umarım değilimdir

3 aydır her ay adet olmuşsunuz gebe olduğunuzu neden düşünüyorsunuz? En son ne zaman test yaptınız

Böyle düşünmemin sebebi hamileyken adet olanlarında olması
Gebelikte regl diye bir şey olmaz, olamaz. Yerleşme kanaması olur o da regl gibi yoğun değil lekelenme şeklinde olur ve herkeste de olmaz. Olanlarda da sadece 1 kere olur 3 ay boyunca olmaz

Ben de böyle biliyodum ama öyle şeyler diyen var ki yok 9 ay oldum falan bir an düşündüm acaba olabilir mi diye de idrar testi yapmıştım gerçi olsaydım eğer illa ki pozitif çıkardı diye düşünüyorum sonuçta 3 ay geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…