Gebelik belirtilerinde kalca bel sag kasik agrisi

Bu düşünceyi kafadan çıkarmamız lazım degilse ters tepki yapicak...Baska meşguliyet bulmak lazım.☺cogu belirti psikolojik olabiliyormuş..

Bu düşünceyi kafadan çıkarmamız lazım degilse ters tepki yapicak...Baska meşguliyet bulmak lazım.☺cogu belirti psikolojik olabiliyormuş..
Aynen kuzum işte o yüzden kendimizi çok dinlemememiz lazım kendimiz üretiyoruz çoğunu istediğimiz için..

Sol demişsin kuzum zaten bu arada bugün inanılmaz şişlikle uyandım ama belirti diye yormama kararı aldım
Evet artık ben de her şeyi belirti saymayacağım çünkü bunların hepsi tüm klomen ve ovitrelle kullananlarda o yüzden bu ilaçların yan etkisi de olabilir diye düşünmeye başladım. Bu belirtileri taşıyıp hamileyim pozitif çıktı diyen olmadı

aksine kafaya takmazsan relax olursan daha çok hamile kalma şansın oluyo

Napiyoruz üstümüze düşeni yapıp Allah a bırakıyoruz...O degil de hala kasiklarim agriyor..ve 9 gun var daha
Aayyy benimde 9 gün ister istemez allaha kalıyor işimiz zaten bugün benimde ağrıdı ama az ya bide üstüne bembeyaz kopkoyu kıvamlı bi akıntı umutlanmamalıyım umutlanmamalıyımmmm

Aayyy benimde 9 gün ister istemez allaha kalıyor işimiz zaten bugün benimde ağrıdı ama az ya bide üstüne bembeyaz kopkoyu kıvamlı bi akıntı umutlanmamalıyım umutlanmamalıyımmmm
Umut hep olmalı. Belki de olmuş gibi hayal etmeli olumlama yapmalıyız. Enerji sonuçta neden negatifleri düşünüyoruz. Bütün kuartum kitaplarımı ortaya döktüm gece gece.

40 kere söylersek gerçekleşme ihtimali var umut tabiki hep olmalı ama sonucu hayal kırıklığı olunca devamlı insan ister istemez üzülüyor malesef. İnsan yaralarıylada dalga geçmeli bazen
Çekim yasası ve enerjiler var.dalga geçmek değil ki. Şimdi gözlerini kapa ve hamile olduğun haberi aldığındaki mutluluğu yaşa hisset.olmuş gibi hayal et yaşa. Ve bol bol dua et hem kendin hem de bizim için meryem burasını okuyabiliyorsan oku ya da dinle. Denemeğe değer bence

O negatif enerjiyi kovmak, pozitif enerjiyi çağırma olayına bende inanıyorum dalgadan kastım dediğin şey değil insan kötü durumlarla başa çıkmak için gerekirse gülmeli şeklindeydi ki üzülmeyelim diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…