Gebelik belirtilerinde kalca bel sag kasik agrisi

Adet ağrısı gibi bir ağrı da var
Anladım kuzu ama çok erken biraz daha beklersen Adet gunu yada bir gün sonrası kesin çıkıyor kaset testte bile. Benim ki adet 4 gün gecti bak daha ilk saniyeler kurumasını beklemeden nasıl net cikti

Eklentiler

• 20201231_055629.jpg
    115,1 KB · Görüntüleme: 34
Anladım kuzu ama çok erken biraz daha beklersen Adet gunu yada bir gün sonrası kesin çıkıyor kaset testte bile. Benim ki adet 4 gün gecti bak daha ilk saniyeler kurumasını beklemeden nasıl net cikti
Adet olmaktan korkuyorum sadece bebek olmasını çok istiyorum senin adına çok sevindim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allahım kuzum

Ya canım düzenli adet oluyor musun. Şimdi ki ağrın yumurtlama ağrısı da olur adet ağrısı da olur. Sen yumurtlama tarihini net bilmelisin
Genelde düzenliyim bazen 1 2 gün erken olabiliyorum gecikmem olmadı evlendiğimden beri ve uygulamadan ovülasyon tarihini takip edip ona göre yaptık bu ay

26 aralık ile 29 aralık arasını değerlendirmen lazım tahmini bekle bakım bise kalmamış 15 ocakta test yaparsin inşallah vardır kuzu
Bu şekilde uygulamaya göre ayarladık bizde ama zor geçiyo valla zaman 15 ocak gelsin biran önce

Eklentiler

• Screenshot_20210106-152903_Pepapp.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 48
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…