Gebelik Belirtilerim

Aranıza bir deli daha ister misiniz kızlar?
Bende de son derece belirtisizlik durumu hakim. Memelerimin öküz kadar oluşu ve saçma sapan bir akıntı harici hiçbir belirtim yok
Geçen ay daha çok belirti buluyordum kendimde ki anladığınız üzere gebe değildim... Neyse bata son iki gün Delirmeden, sağlam psikoloji ile çıkarım inşallah bu aydan da...

Canim belirtilere göre hamile olabilirsin. Ben 3 gun kala yapmıştım kan testinde çıkmıştı. Yine de 3 gün bekle insallah hamilesindir

Canım benim inşallah güzel haberleri alırsın bize de yaz :)

Canım gözünüz aydın Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Benim de regle 2 gün var yüzümde minik minik sivilceler çıktı hatte eşimin de dikkatini çekti bu sabah
Uyku halim var
İnşallah benimde sonucum gebelik olur
Ayaklarım çok üşüyor bide :)

Umarım vardır canım benim, akıntı ya da göğüs hassasiyeti de var mı?

Canım yazdığını şimdi gördüm haber var mı?

Bilgilernz için saolın bende bekliyorum pko olduğum için adet tariHm belli bile değil o yüzden kişiden kişiye değişiyor malesef

Bilgilernz için saolın bende bekliyorum pko olduğum için adet tariHm belli bile değil o yüzden kişiden kişiye değişiyor malesef
Evet malesef çok değişken, umarım güzel haberi bir an önce alırsın canım :) bize de haber verirsin :) ben o kadar seviniyorum ki iyi haber alınca.

Evet malesef çok değişken, umarım güzel haberi bir an önce alırsın canım :) bize de haber verirsin :) ben o kadar seviniyorum ki iyi haber alınca.
Anons edecegım gerçekten 1,5 yıldan beri uğraşıyorum bu ay klomen kullandım 21. Günü hormon testine gdcem

Canım yazdığını şimdi gördüm haber var mı?
hala belirtiler devam ediyorum canım. gögüsleri normalden daha da şişti ama. ağrı sızı yok.baska belirtimde yok. regl son 4. ama sanki yine regl olacagım gibi hissediyrum. böyle kasıkta öyle bi his hissedersin ya. ara ara öyle oluyorum

canım umutlandırıp üzmek istemem ama regl belirtilerinin devam etmesi çoğu gebede görülüyor zaten inşallah vardır hadi bakalım :)

canım umutlandırıp üzmek istemem ama regl belirtilerinin devam etmesi çoğu gebede görülüyor zaten inşallah vardır hadi bakalım :)
hiç umutlanmıyorum canım cunku vucudumu cok iyi tanırım. regl zamanı heray yasanılan seyler.bazen sasardı hiç bişey olmazdı ama genelde böyle. sadece gögüs fazla şişti ip taksam balon olmaya aday

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…