Gebelik Belirtilerim

aylinky

instagram: @birannesenmisin
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
182
123
32
Kızlar merhaba,
Gebelik belirtileri kişiden kişiye inanılmaz derecede değişiklik gösteriyor. Ama insan denemelerini yaptıktan sonra regl gecikmesini beklediği o sürede kafasını kurcalayan onlarca sorunun cevabını bulabilmek için belirtileri çözmeye çalışıp duruyor. Öncelikle belirtilerimi reglime kalan gün sayısına göre gruplandırıp paylaşacağım, umarım sizin de işinize yarar.
1. Regle 10 gün kala: Geceleri yattığımda özellikle hissettiğim ama günlük hayatta da farkında olduğum tek taraflı kasık ağrılarım başladı. Bir süre sonra buna ara ara kendini gösteren yoğun bel ağrıları da eşlik etti. Ama kasık ağrıları çok belirgindi ve daha çok bıçak batması ve/veya kramp gibi seyretti. Uzanıp dinlendiğimde hafifliyordu.
2. Regle 1 hafta kala: Ağrılarım artış gösterdi ve saçlarımın dökülmesi arttı. Uyku halim kendini göstermeye başladı. Gündüzleri işyerinde veya akşam eve döndüğümde gözlerimi açamayacak kadar uykum oluyordu. Halsizlik ve yorgunluk bende epey etkili oldu. Bunun dışında son derece açık ve temiz bir beyaz akıntı oldu. Yumurtlama akıntısından tamamen farklı hayatımda ilk kez karşılaştığım tipteydi.
3. Regle 3 gün kala göğüslerde hassasiyet arttı, bunun bende regl dönemindekinden farkı aşırı oluşuydu. Göğüs uçlarında büyüme ve renk koyulaşması da oldu.
4. Regle 1-2 gün kala: Yüzüm hiç olmadığı kadar sivilcelendi ve burun ve alın çevremde kahverengi minik lekeler fark ettim.
5. Tüm bu süreçte o kadar regl olacakmış gibi bir ağrım vardı ki ne kadar okusam da bunların gebelik belirtisi olduğunu kabul edemedim, inanamazsınız bat günü ped bile kullandım ne olur ne olmaz diye.
Darısı başınıza, dualarınız bizimle olsun!

Ne güzel yazmışsın , sonunda gebeyimi eklemesen sana gebe değilsin psikolojik yazacaktım
Ben buraların hamile kalamayan uyuz kadınıyım, her belirtinin altına gebe değilsin diye yazarak zevk alıyorum
Niye , çünkü ben aylardır her belirtiyi yaşadım bi kere pozitif görmedim . Sinirimi böyle atıyorum
Paylaştığın için çok teşekkürler ama..
kendşme az önce bi özeleştiri yaptım ..

Bende şuan gecikme yaşıyorum klomen kullandım. Sivilcelenme var kasık batmam var sarı akıntım var midem bulanıo arada gelip gidiyor inşallah bende hamileyimdir.

yumurtlama zamanımdan beri gögüsler şiş.
2-3 gündür agresifim.sinirlenince ağlama vs. gözlerim doluyo. duygu değişimleri çok fazla.
yumurtalamadan beri sag ve sol kasık batması ani sancı ara ara yokladı(yumurtalamadan 2-3 gün sonra daha fazlaydı zamanla azaldı)
idrarımda ilaç gibi kokuyo bazen.
akıntım sarımtırak yapışkan ama çok az.
belirtimi bilmiyorum ama (eskilere göre) göz bebeklerim büyüdü.
regl ye bugün 9 gün kaldı
Ne düşünüyorsun hakkımda..?

hamile kalmak isteyen şizofren

Ay ben mi?
Yok tatlım kesinlikle gebe değilsin, yakınından geçmemişsin suyu arttır idrarın düzelir.
Gerisi de tamamen anne olma isteği psikolojisinden..

Ay ben mi?
Yok tatlım kesinlikle gebe değilsin, yakınından geçmemişsin suyu arttır idrarın düzelir.
Gerisi de tamamen anne olma isteği psikolojisinden..
seni sevdim benim gibi biraz manyaksın
daha dogrusu içinde cok isteği bu yolla bastıranlardansın
burç ne

seni sevdim benim gibi biraz manyaksın
daha dogrusu içinde cok isteği bu yolla bastıranlardansın
burç ne
Oğlak..
Akli dengeyi kaybettim
Çok şükür bi oğlum var
Hayatta en çok istediğim şey çok çocuktu ama napalım olmayacaksa da kader buymuş.

Aaah ah bizi bu gebe kalma süreci delirtti her ay yaşadığım şeyler bunlar ama hep sonunda negatifi görüp adet oluyorum ama olsun hayırlısı olsun. Senin adına da sevindim umarım bir gün bizimki de gebelik belirtileri olur gerçekten. Allah hayırlısıyla bebeğine kavuşmayı nasip etsin sana da

benım henuz hiç cocugum yok
Beni kocamın gevşek tavırları delirti..
seni de biliyorum aylardır hep denk geliyoruz ill değil bu.
Sizde bi durum sorun var mı?
Adet düzensizliğin var mı?
Pko var mı?
Yoksa senin koca da benimki gibi ovu ve gebe kalma ihtimali olan günlerde kıçım ağrıyo başım ağrıyo yapıp ayın diğer günleri mi sevşiyo?
Ben aklı başta kaybettiğim adet düzeninde, ardından eşimin iş seyahatlerinde zaten kaybetmiştim.
Üzerine tam adet düzelmişkeb bu sefer de eşimin bu tavırları delirtti.
Önümüzdeki ay direk iş seyahatinde.
Ben bu yüzden bu kadar kafayı yedim.

Canım benim, umarım en kısa zamanda ve sağlıkla, bir an önce gebe kalırsın :) Hepinize dua ediyorum, Allah bekleyen herkese nasip etsin inşallah!

Al işte memelerim olmuş karpuz kadar.
Uçları da büyümüş ve koyulaşmış
Sinirim duygusallığım tavan
Bi de anlamsız bi akıntı başladı..
bulantı da başladı dün ama çok çiko yedim ondan büyük ihtimal, son 2 gün çok çiko yedim. Acı su bile çıktı ki bana hiç olmaz..
ama tam 10 gün sonra öğle 12 civarı adetim başlayacak, salı günü...
bu sebeple cidden vucudumdan nefret etmeye başladım...
bari belirti yapma ya!
Uslu uslu gelsin adet..
sıkıldım bunaldım

Canım inşallah hamilesindir inşallah, ama sürekli aynı belirtileri yaşıyorsan psikolojik de olabilir :)

Canım benim, Allah yardımcın olsun :) Adet düzensizliği gibi değil de bazen 3-5 gün gecikme ya da 2-3 gün erken gelme oluyordu bu yüzden ovulasyon testi kullandım :) Eşinle umarım bu durumu halledersiniz :)

Umarım, Allah hepinizin yardımcısı olsun :)

Canımmm inşallah, haber ver olur mu?
Test yaptım attım annemde kaynanama geldim bi kaç dk hazırlanana kadar baktım boştu annemi aradım varmı yok dio. Benim o testi incelemem lazımdı hemen cıkmak zorunda kaldım testi de almayı unuttum. Yarın sabah tekrarlayacagım bakalım

Canım inşallah hamilesindir inşallah, ama sürekli aynı belirtileri yaşıyorsan psikolojik de olabilir :)
Yok ya ne gebe olcam. Koca denen kişiyle yumurta çatlamadan 2.5 gün önce ilişki oldu en son. Çatladığını hissettim, sabahtı, akşamı beyefendi yorgunmuşmuş..
ogüne ve önceki gününe denk getirip de gebelik görememişken hayaller çok uç noktada şuan bana

Hayırlısı olsun :)

Yarın tekrar haberleşelim o zaman :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…