Gebelik belirtileri

seliack12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2023
87
18
28
merhaba kızlar eğer hamıle kalırsam diye buraya yazcağıma söz vermıstım kendime çünkü bende 5 ay boyunca sureklı belirti aradım siteye gırıp her şeyi okumuştum. Herkeste belirti farklıdır kımseyı yanıltmak ıstemem tabıkı ama bıraz bahsedeyım. Ben her ay düzenli adet olan ınsanım ılk defa gebe kalmadan önceki ay duzenım bozuldu 3 gün flan erken adet oldum. Ve o ay esım askere gtmıstı 1 ay flan bı bırlıkte olmadık yanı ara verdik.geldıkten 1 ay sonra adet gununun hemen bıtımınde ertesi gün ılıskı oldu ve yumurta donemını de takıp etmedim ama 2 3 günde bır bırlıktelık oldu. Benım ılk kasık ağrılarım başladı yumurtlama döneminden kaynaklı veya yumurtalığım catlafı dye düşündüm. Ama hıc gecmedı sancılarım nerdeyse 10 gun flan sürdü ve bız o sırada ılıskıde yaşamadık yanı yumurtlamadan sonra ılıskı olmadı sancım va dye. Adetıme 5 6 gun varken benım kasık ağrıma bır de göğüs ucu hassasıyetı başladı kı asla göğüs ucum acımazdı adet öncesi göğsümün herbyerı acırdı ama ucu hıc hatrlamıyrum sankı ucu yara olmuş gbıydı daha sonra adetıme 4 gün kala sol kasıgımda aşırı sancım oldu sankı kum döküyorum sandım gece ertesi sabahı lavaboya kalktgımda ıdrarımda asırı bır koku vardı sankı benzın kokusu gıbıydı ağır bır koku ve sarı akıntılarım oldu ben kesın enfeksıyon kaptım dye düşündüm bu kokulu ıdrar 2 gün sürdü ve bende kabızlık oldu 4 gün falan. Adet günü sancılarım başladı aşırı derce adet sancısı cektım kesın adet olcam dedim hatta ped taktım ama sarı sarı akıntılarım geldi krem gıbı 3 gün bekledim tabı test yapmadım ama adet sancılarım devam etti hep ve sol kasıgımda ağrılar arada sağ kaşığıma vurdu bu sancı sonra gttım kaset test aldım hemen cıft cızgı belırdı zaten ertesi gün sağlık ocağına gdıp kan verdim. Ve en onemlısı asla ılıskı sırasında onu düşünerek bırlıkte olmayın ben artık bu ayda olmaz zaten dye o ay salmıştım kendımı cok rahattım ve Allaha cok suukur o ay oldu. Allah ısteyen herkese nasıp etsın bu duyguyu. Ve bol bol dua edın kızlar asla umutsuz olmayın. uzun oldu bıraz ama belki merak ettıklerınız varsa dye yazmak ıstedım

bel ağrısı yaşadınız mı hiç

Bu süreç kaç gün sürdü ne kadar zaman sonra öğrendiğiniz hamilelegi

Sancılar ne kadar sürdü

Zamanında bende çok araştırdım belirtileri sizin gibi..
Bnce en buyuk ortak belirti göğüs hassasiyeti..
Onun disinda kasik ağrım olmadı ama şiddetli bel ağrılarım oldu hala devam ediyor..
Ve şuradan anladım normalde gezerken pek yorulmam. Ama o ay Evden çıktıktan 10 dakika sonra yorgunluktan bitmiştim..

Sizinle aynı belirtileri taşıyorum bugün adet günüm inşallah bende hamileyimdir

Evet ama sadece göğüs ucumda acı olmuştu halsızlık yok ama sureklı uyumak ıstyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…