Gebelik belirtileri yaşayanlar

suzan8162

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2024
79
12
28
Merhaba hanımlar gebelik belirtisi yaşayanlardan fikir almak için yazıyorum buraya
Adetimin başlangıcından 37. Gündeyim regli 10 gün gecikti , 2 hafta önce 2 kere kaset test yaptım pozitif çıktı kan değerim ise negatif(1,21) sonra tekrar kan değerime baktırdım (2,30) çıktı yani negatif geçen hafta Salı kaset test yaptığımda negatif gördüm 2 haftadır karın ağrısı çekiyorum ara ara ama birşey yok anlayamıyorum yaşayan var mı ne yapmalıyım

çok haklısınız. bence de bi kez daha test yapın en azından kafanız gebelik konusunda net olsun.
Bu ay Ovülasyon testinde pikte görmedim yumurtlamadım normalde 14-17 gün arasında yumurtlama görürdüm zaman yaklaştıkça stres oluyorum galiba yada kist te oluşmuş olabilir
Ama adet ağrısına benzer ağrılarım var aşırı yemek yeme isteği regli öncesi belirtiler hep ondan belirtide bulamıyorum kendimde belki aynı belirtileri yaşayanlar vardır diye yazayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…