gebelik belirtileri ve hamilelik belirtileri aynımıdırherkez belirti görür mü?

yesim84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2011
1.537
5
selam ızlar.bu ayki adetim 1 gün gecikti.ama sanki adet olacakmış gibi hissediyorum.ayaklarım ve kasıklarım ağrıyor.sizce ikisininde belirtileri aynımıdır?yarın test alsam mı yada beklesemmi biraz daha ? sabah adetim gelmez inşallah

canım başlıkta bir anormallik var sanırım,dediğini doğru anladım galiba,adetin de belirtisi aynı,benim de bugün hasta olmam gerekiyodu,ben de beklemedeyim belim ağrıyor,göğüslerim şiş ve acıyor,yarın test alcam,sen de al,güzel haberi ver bize

aa evt cnm adet belirtisi yazacaktım yanlış olmuş düzeltebilir miyim ki onu yaa inşallah sabaha kırmızılar gelmezde test alıp yaparım cnm

Son düzenleme:
adet belirtileriyle aynı karın ağrısı bel ağrısı felan.ama bende bi değişiklik olmuştu her ay yüzüme sivilce çıkardı bu ay çıkmadı hamiş olduğumu anlamıştım testlede çıktı zaten hayırlısı olsun inşAllah hamişsindir:)

adet belirtileri ile hamilelik belirtileri aynı ama inşallah hamilesindir. yaptın mı test

ben test yaptım herzaman ki gibi çok silik bir çizgi daha,ilk hamileliğimde deaynı açık pembe çizgiler,yarın sabah bir daha yapcam,bugün hasta olmadım bakalım,hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…