Gebelik belirtileri kesilmesi

gulmra

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2022
112
44
29
Çok moralim bozuk 9 haftalık hamileyim iki gün önceye kadar 5. Haftada başlayan bulantılarım ara vermeden hep devam etti ama iki gündür bulantım yok göğüs hassasiyetim azaldı kanama leke yok ama çok korkuyorum Perşembe günü randevum var iki gün var ama iki gün bana nasıl geçecek kızlar teselliye ihtiyacım var

Korkma allahinnl izni ile bir sey yoktur surekli olacak diye bseybyok vucut adapte olduktan sonra azaliyor zaten

Belirtiler sürekli devam etmiyor. Benim 10 güne bir kesiliyordu 2 gün rahatlıyordum 3. Gün başlıyordu tekrar bazen ara veriyo geçti diyosun 3 gün sonra başlıyor sürekli devam etmiyor içinizi ferah tutun

İnsan endişeleniyor evet haklısın canım ama hep aynı şekilde olacak diye bir şey yok diyor doktorda
Ama sana çok stres yaptırıyorsa hemen dr görün derim.

İnsan endişeleniyor evet haklısın canım ama hep aynı şekilde olacak diye bir şey yok diyor doktorda
Ama sana çok stres yaptırıyorsa hemen dr görün derim.
Canım Perşembe günü randevum var iki gün sonra o yüzden bekldim burda devlette randevusuz bakmazlar o yüzden beklemekten başka çarem yok dua ediverin bana moralim okadra bozukki rabbime emanet bebeğim

bende göğüs ağrısı dısında hiç belirti olmadı. bence belirtilere takılmayın hiç. 23 haftalığım şişen karnım ve bebeğin tekmeleri olmasa hala daha anlamam hamile olduğumu

Canım Perşembe günü randevum var iki gün sonra o yüzden bekldim burda devlette randevusuz bakmazlar o yüzden beklemekten başka çarem yok dua ediverin bana moralim okadra bozukki rabbime emanet bebeğim
Hadi bakalım canım güzel haberler alırsın inşallah sağlıkla

Burdan yazayım tam gaz devam eden bulantılarım üç gündür olmayınca çok korktum normalde Perşembe günü yani yarın hastane randevum vardı ama ben dayanamadım bugün gittim hastaneye Rabbime şükürler olsun ki bebeğim iyi kalp atışlarıni dinletti doktorum Rabbime emanet bebegim

Bebeğimi hissetmeye başlayana kadar her randevuda direk ultrasonda kalp atışı görüntüsüne odaklanıyordum ben de. Sizi iyi anlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…