Gebeliğinin başında kanaması olanlar bakarmısınız :(

Kese şeffaf olur arkadaşım inşallah düşen o değildir ben düşürdüm bir ay oldu ama ağrının kesilmesi biraz düşündürücü bence hemen doktora gitmelisin geçmiş olsun

Aynısını bende bugün yaşadım ve hemen doktora gittim . sakin korkma. aynı şüpheyi sürekli yaşıyorum. doktor ultrason da baktı hersey normaldi. KANAMA bölgesi falan yoktu. 7 haftalik gebeyim. hala kanamam oluyo. ve suan arttı. inşallah bişey olmaz

*** inşallah iyidir hayatım ikimizin de bebekleri ama dün akşam ben dayanamadım başka bi doktora gittim acile. Düşük başlamış dedi ilgisiz sevimsiz bi doktordu. Düşük olmuş demedi ama. Kesenin yapısı bozulmuş 4 5 gün sonra kontrole gel parça kalmışsa kürtaj dedi moralimin içine etti gönderdi. Jel e devam ediyorum yine de. Bu doktora güvenemedim nedense. Yarın kendi doktoruma gitcem bebeğim benimşeymiş gibi hissediyorum . Dünki düşükle ilgili çektiği fotoyu paylaşıyorum. Çok bulanık bi ultrasondu bu. Hiç kaç haftalık diye sormadı kesenin en sonki büyüklüğünü sormadı baktı direk bunu söyledi. Sinir oldum (

Eklentiler

• image.jpeg
    21,2 KB · Görüntüleme: 362
ben hamileymisim farkinda degildim ve adet goruyodum.. bir sonraki ay yine ayni sekilde kanamayla acile gittim bir dahada olmadi ... canini cok fazla sikma ama her kanamada mutlaka dr a gorun ve bol bol yat dinlen hayirlisini dile

Arkadaşlar ben de 6 ile 7 hafta arası hep kanadım. Sonra kesildi ufak tefek lekelenme oluyordu sadece. Sonra rahmin içine kanamaga devam etmiş. Hematom oluşmuş yani pıhtı içerde. Sonra 14. Haftada bir daha kanamam oldu şimdi 16 haftalığım hala devam ediyor. Pıhtı azalıyormuş o akıyormuş şimdi. Diyeceğim o ki tutunan bebek her şekilde tutunuyo tugunmucak olan kanamayla da ilgili değil pat diye kalbi durabiliyor ne yazıkkı.. Değişecek bişi olsa herşeyi yapalım da ne yazıkki yok.. Kanaması olanlara tavsiyem kesinlikle ıkınmayın kabız kalmayın.. Agır hareletler yapmayın. Yukarı doğru uzanmayın ve cinsil ilişkiden sakının..

Arkadaşlar merhaba tekrar, durumum kesinleşti maalesef düşük gerçekleşmiş kese görünmüyor. Haftaya tekrar kontrole gitcem sanırım kürtaja da gerek kalmıycak. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah. Sağlıklı hamilelikler ve nur topu gibi evlatlar nasip etsin Allahım bizlere

Merhaba arkadaşlar. bende 7 haftalik Bebeğimi kaybettim. kanamam çok artmıştı. ve dayanamadım bugün 20.30 da hastaneye gittim. ultrasondan baktık ve kalp atışı durmustu . bebek rahim ağzına yaklasmisti . doktor kurtaj yapmayalım zarari olabilir bugün yarın kendisi düşer zaten dedi. çok korkuyodum ve korktuğum başıma geldi herseyin hayırlısı

Canım uzun zaman olmuş tecrübelerini öğrenmek istiyorum bende 4.5 haftalık hamileyim bugün kırmızı kahverengi arası biraz akintim oldu korktum hemen acile gittim doktor muayene etti ve kese görünüyor dedi Protestan kullan dedi ve başka bişey demedi bu ilk gebeligim ve tedavi sonucu oldu çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…