Gebeliğin ilk günleri belirti olur mu?

Revenrose

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2024
113
90
Çok fazla bel ve kasık ağrım var. Adetime de var daha. Eğilip kalkarken karnıma sancı giriyor. Bir şüphelendim. Sizde ne belirtiler olmuştu?

Ne kadar var mesela ? Ben de oldu belirtiler olabilir yani. İlişkinin üstünden ne kadar geçti

Çok fazla bel ve kasık ağrım var. Adetime de var daha. Eğilip kalkarken karnıma sancı giriyor. Bir şüphelendim. Sizde ne belirtiler olmuştu?
bence yumurtlama belirtileri hala daha adetle gebelik belirtilerini ilk haftalar ayırt etmek imkansız en erken gebelik belirtsi 6-7. haftalarda çıkıyor.

Hiçbir belirtiyi dikkate almamak lazım. 3 aylık hamile arkadaşım ile az önce konuştum. Hiçbir belirtim yoktu dedi. Ta ki 13 haftalık olana kadar. O da adeti geçince test yapmış. Dr a gitmiş ve 13 haftalık hamile olduğunu öğrenmiş. İşin ilginç yanı adet iken hamile imişsin demiş dr. Adetten hemen önce hamile kalmış.
Benim de adetim 6 gün geçti ve hiçbir belirtim yok. Test de yapmadım. Hemen de yapmayı düşünmüyorum.
Her adet öncesi ağrım,sivilcem mutlaka olur bu arada.
Adetiniz geçmediği sürece belirtiler hikayeden ibarettir. Adet gecikmesi ilk ve en büyük belirtidir.

Ama bu kişiden kişiye değişiyor bence. Benim adetten önce belirtilerim olmuştu mesela. Adet belirtileri değildi. Yani hikayeden ibaret falan diye keskin konuşmamak lazım bence.

Ama bu kişiden kişiye değişiyor bence. Benim adetten önce belirtilerim olmuştu mesela. Adet belirtileri değildi. Yani hikayeden ibaret falan diye keskin konuşmamak lazım bence.
Evet kesinlikle öyle 7 haftalık hamileyim , reglme 2 gün vardı test yaptığımda silik çıktı çünkü aşırı tansiyon düşüklüğü rengim benzim atmıştı ve inanılmaz mide bulantım vardı bunlar normal değil diyip test yaptım ve hamile olduğumu öğrendim. İlla regl gecikmesi hamilelik belirtisi demek değil her kişiden kişiye farklılık gösteriyor

Aynen öyle. Benim mesela göğüslerimde değişiklik olmaz adet öncesi. Adete 5,6 gün kala şişti ve damarlar çıktı. Normal değil dedim ama ümitlenmedim. 3 gün kala yerleşme kanaması oldu emin oldum. Uyku hali halsizlik sinirlilik bunları saymıyorum bile.

Bu kişiden kişiye değişir kimisi kaşık ve bel ağrısı yaşar kimisi koku hassasiyeti ilk hafta yaşar yani o yüzden genellememk lazim

regl sancısı, sağ tarafta batma ve göğüs ağrısı oldu bende.
Bende sol tarafımda batma regl ağrısı var. Göğüslerim ağrımıyor ama. Sürekli bir karın ağrısı durumu var. Çok fazla gaz problemim var. Başka bişey de olabilir tabi. Üşütmüş de olabilirim. Bir süredir çocuğumuz olmadı. Doktor tahliller falan yapıyor şuan o süreçteyim. Şuan olursa şaşırırım baya yani.

Ben de geçen ay reglime 1 hafta kala belirti yaşamaya başladım bel ağrısı sivilce aşırı gaz regl sandım ama haöileymişşm tabi kimyasal gebelikmiş , bu ay reglime 14gün var ama yine göğüs ağrım bel ağrım karnımda ağrı olmaya başladı bi şüphelenmedim değil

Son düzenleme:
Bende şuan aynıları var birebir hem de. Ama göğüs ağrım falan yok. Olabilir mi acaba ya?

Bende şuan aynıları var birebir hem de. Ama göğüs ağrım falan yok. Olabilir mi acaba ya?
İnan hiç bir fikrim yok şuan bende belirti yaşıyorum ama erkenden öğrenip strese girmekte hiç iyi olmuyor Allah hayırlı ve sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah hamileyizdir

İnan hiç bir fikrim yok şuan bende belirti yaşıyorum ama erkenden öğrenip strese girmekte hiç iyi olmuyor Allah hayırlı ve sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah hamileyizdir
İnşallah ya gerçekten bugün doktor ağlattı beni zaten. Onlara muhtaç olmadan gebe kalmak istiyorum Allah'ın izniyle. Kaba saba bir kadına denk geldim. Nefret ediyorum böyle doktorlardan. Kadın kadının halinden anlar diyorsun ama nerde. Hastan mahremiyetini emanet ediyor sana sense travma yaşatıyosun daha beter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…