Gebeliğin başında göğüs ağrısı (hamilelik belirtileri)

sizin de hamileliğinizde göğüs ağrılarınız oldu mu?

• Evet, Çok sık oldu.

OY: 4 66,7%
  • Normal, Ara sıra oldu.

OY: 2 33,3%
  • Hayır, Olmadı.

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    6

fufucum

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2024
367
232
34
Merhaba sevgili hanımlar,
Sat 4 eylül ve gebeyim. Dahaca keseyi göremedik ama pazartesi kontrolünde inşallah göreceğiz
Daha önce birkaç defa daha oldu ama asıl dün gece sabaha kadar göğüslerimin ağrısından uyuyamadım. Sanki patlayacaklar gibi hissediyorum, göğüslerim de çok sıcaktı, daha da şiş hissettim ve zonkladı.
Sağdan sola dönemedim resmen. oturup kalkarken hala şu anda bile göğüslerimi tutarak kalkıyorum, ve sıcak hissediyorum. Hassasiyet çok fazla bu normal bi süreç tamam ama bu denli ağrısı olanlar var mı? Normal mi? Bi de bu ağrıları hafifletmek için yapmam gereken şeyler var mıdır bilgisi olan?
Sevgiler

Benim de ilk zamanlar hassasiyet çok fazlaydı normal bi durum, herhangi bi şey yapmamıştım ilerleyen haftalarda azalmıştı zaten

Benim de ilk zamanlar hassasiyet çok fazlaydı normal bi durum, herhangi bi şey yapmamıştım ilerleyen haftalarda azalmıştı zaten
Teşekkürler dönüşünüz için. Bir ateş bi zonklama ve uyutmayacak seviyede olması, hatta günlük hayatımı etkileyecek şekilde olmadı biraz strese soktu beni. Sanki yeni göğüs ameliyatı olmuş insanlar gibiyim göğüslerimi tutarak yürüyorum resmen

İlk gebeliğimde olmadı ama diğerinde inanılmaz bir acı hissettim..Masaya oturdugumda gögüs hızama dokunmasından dahı acı hıssedıyordum...

Yaşamadan önce abartıldıgını dusunuyordum açıkcası ta ki yasayana kadar..İlerleyen zamanlarda yok oluyor böylesine hassasıyet..

Evet gerçekten böyle, en ufak bi dokunuş acı veriyor ve verecekmiş de hissi devam ediyor. Benim normalde periyod zamanı şişer çol kısa sürede de hassaslık olurdu ama böyle bir şeyi
İlk defa yaşıyorum. Koltuk altıma kadar vuruyor resmen.
İnşallah madem geçiyor ilerde bende bekleyeceğim o zamanı teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…