Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Aynen bugünde olmadık bir hafta daha olmasam doktora giderim bende internetten adet sokuculere baktım bitkisel falan soğan kürü var diyorum acaba yarın aç karınla içsemi ya
Kuzum soğan kürü iyi birşey ama her durumda kullanılmaz doktora git önce kistin varsa kullan tabi bence öncelikle doktora görün

Kimyasal gebelikte ben belirti yaşamadım sadece gebelik planımız olduğu için sürekli test yapıyordum o şekilde öğrendim yoksa tipik adet belirtisinden bi farkı yok, gebelik belirtisi ise tam olarak adetimin geciktiği gün sarı uzun normalden farklı bi akıntı olarak başladı, normalde adet zamanı üşüme gelir tersine ateş basması oluyordu bir de göğüslerimde aşırı hassasiyet oluştu ve sık idrara çıkıyordum aslında adet dönemi de hemen hemen bunlar oluyor ama bence en belirgin belirtim gece uykudan uyandıran idrar ve o dediğim sarı akıntı zaten ben o akıntıyı gördüğümde anladım hamile olduğumu birkaç yerde de okumuştum
Şuan aynı belirtileri bende yaşiyorum karnım ağrıyor gibi midem bulanıyor sarı akıntım var adetim 1 gün geçikti adetten 3 gün önce test yaptım kaset test negatif çıktı göğüslerimde çok hassasiyet yok progestron 38çıktı bu ay ilk defa

Tam olarak niçin gittiniz önerdi
Geçen ay çatlatma iğnesi ile hamilelik oluşmadı ve regl olduğumda kan pıhtısına benzemeyen pembe bir parça geldi bir kereli
Yok canım ben hiç cekikmedim istersen konu aç belki vardır

Yok canım ben hiç cekikmedim istersen konu aç belki vardır
Ya korkuyorum açıkçası doktora anestezi dedim ama hiç gerek yok bence herkes ön yargı ile geliyor sonra bu muydu diyorlar dedi

Ya korkuyorum açıkçası doktora anestezi dedim ama hiç gerek yok bence herkes ön yargı ile geliyor sonra bu muydu diyorlar dedi
Ya burda kimse kimseyi yargılamaya haki yok herkesin Duygusu başka korkusu başkadır burda iğneden korkanlar var yani gerçekten kadınların çektiği hiç bir şey basit değil regl bile zor geçiyor sanda şimdiden geçmiş olsun canım sen canini sıkma

Geçen ay çatlatma iğnesi ile hamilelik oluşmadı ve regl olduğumda kan pıhtısına benzemeyen pembe bir parça geldi bir kereli

Ben de korktuğum için anestezili çektirdim çok rahat geçti çok az bir kanama oldu lekeleme şeklinde sonra geçti ağrısını bilmiyorum yani

Ben de korktuğum için anestezili çektirdim çok rahat geçti çok az bir kanama oldu lekeleme şeklinde sonra geçti ağrısını bilmiyorum yani
Ben sordum doktoruma direk anestezili olur mu dedim benim hastalarımn hepsi önce öyle diyor ben gerekli duymuyorum sonra işlem bitince bu kadar miydi diyolar dedi. Bilmiyorum yani.

Bu arada artı klomene başladık yine bu ay 😔 umarım hsg filminde de birşey çıkmaz da içimiz rahat eder bari

Ben sordum doktoruma direk anestezili olur mu dedim benim hastalarımn hepsi önce öyle diyor ben gerekli duymuyorum sonra işlem bitince bu kadar miydi diyolar dedi. Bilmiyorum yani.
Benim gittiğim devlet hastanesi anestezili çekmiyormuş bir arkadaşım da çok ağrıdı falan demişti hiç riske atma dedi ben de o yüzden anestezili çektirdim ama hakkında hayırlısı olsun canım

X