gebeliğe hazırlık

Babyy

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2021
71
16
28
merhaba kızlar ben birşey soracağım bilgisi olan varsa diye yazmak istedim. Gebelik istiyorum 2 yıldan fazla süredir ama olmuyor pcos var bide. bi kaç gün önce doktora gittim bir tane yumurtam biraz büyümüştü çatlatma iğnesi verdi dün öğlende ovulasyon testi yaptım koyu çıkmıştı ve aşırı derecede sol yumurtalığımda ağrıda vardı çatlamıştır diye düşündüm bugün de iğne yapmam gerekiyor kararsız kaldım yapsam mı dün çok ağrım vardı bugün geçti biraz uzun oldu ama kusura bakmayın teşekkürler. birde iğne yaptıktan kaç saat sonra ilişki olması gerekiyor doktor bilgi vermedi iğneyi saat kaçta yapacağımıda söylemedi

bana iğneyi aksam 10da yap demişti. ilişki de iğneden 36 saat sonra gün aşırı şekilde önerdi.

iğneyi yapın yine de. benim de kontrol günü ovulasyon testi pik olmustu ve sağ tarafta ağrım vardı. ama komtrole gittiğimde sağ tarafta 3 olgun yumurta vardı yani çatlamamıştı. aynı günün gecesi iğneyi vurmustum ben. siz de vurun bir sey olmaz

teşekkür ederim deneyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…