Gebeliğe hazırlık

aokk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2023
13
2
Kızlar 7 aylık evliyim, Allah nasip ederse eşimle bebek istiyoruz son 2 aydır korunmasız ilişkiye giriyoruz fakat yumurtlama günlerimi takip edemedim ovulasyon testi vs. Kullanmadım.
Takip edemememin sebebi regl düzensizliği doktora gittim fakat pcos tanisi konulmadı. Eğer bebek dusunmuyorsam 1 sene boyunca doğum kontrol hapı kullanıp reglimi düzene sokmamı önerdi. Son regl tarihim 2 Şubat ve gecikme yaşadım, doktor tarlusal verdi fakat bir türlü başlayamadım, çocuk sahibi olmak istiyorum, folik asit önerdi doktor onu da aldım fakat kullanmaya başlamadım regl olduktan sonra başlarım diye düşünüyordum. Tarlusalı kullanmalı ve ilişkime devam etmeli miyim sanırım çok stres yapıyor kafaya takıyorum. Tecrubelerinize ihtiyacım var.

Merhaba canım öncelikle sakin ol bu ay tarlusala başlama derim hem çok yenisn keşke güzel bir kadın doğuma gidip yumurta takibi yaptırsaydin bende senin gibiydim şuan klomen verdi yumurta catladi ve adete 9 gün var çok umutluyum lütfen tarlusal içme bekle bu ay adet görünce 3 günü adetin güzel bı kadin doğuma görün sana benim gibi klomen yazar muhtemelen hemen oy hamile kalırsın ama tarlusal için erken Belkı hamile de olabilrisn tarlusal kanama yapıyor düşer Allah korusun

Hamile değilim maalesef sabah test yaptım ve negatif çıktı çünkü akşam kullanmayi düşünüyordum...

Devlet hastanesi doktoru 1 sene boyunca denersin sonrasina bakılır dedi
Devlet hastanesi asla ilgili değil yanlış anlamayın ben de çok gittim hiç bir şekilde yardımcı olmadılar bir kere özel hastaneye git derim çok faydasını görürsün en azından yumurtlama günün de birlikte olursunuz sonra zaten olur Allah'ın izniyle yinede hakkında hayırlısı olsun inşallah

Evet haklısınız devlet hastanesi ilgili değil ben de özele gitmek istiyorum doktor arayisindayim aslında, ama bir yandan da daha yeni denemeye başladığımız icin bilemedim

Devlet hastanesi doktoru 1 sene boyunca denersin sonrasina bakılır dedi
Bende devlete çok gittim en son özele gittim maune oldum bana klomen verdi sonra günleri söyledi bende birlikte oldum pazartesi doktora gittim bir yumurtanın çatladigini söyledi yinne ilişki önerdi buzamana kadar yine oldum buaydan çok ümitli yim kasik ağrım var fazla dan 9 gün kaldı adete sabırsızlıkla bekliyorum

Evet haklısınız devlet hastanesi ilgili değil ben de özele gitmek istiyorum doktor arayisindayim aslında, ama bir yandan da daha yeni denemeye başladığımız icin bilemedim
Şehir olarak İstanbul daysaniz bölge yi öneririm çok memnunum

Stres yapmayın sabırlı olun Rabbim beklediğiniz mucizeyi nasip etsin inşaAllah

Anadolu yakasındayım :)
AA süper Sarıgazi ye git derim benim doktorum müthiş bende yenidoğan dayım 8 yaşında oğlum var onuda bölge de doğurdum pınar çakmak var Instagramdan bulabilirsiniz bölge hastanesi nde onu öneririm hem çok masraf çıkartmıyor Sadece 500 tl veirrisniz bukadar ilacla da kalırsınız insllh

Arkadaşım selam bende pınar hanımı araştırıyorum suan senin mesajına denk geldim nasıl bir doktor bende pcos var 7 ay oldu bebek olmadı

Arkadaşım selam bende pınar hanımı araştırıyorum suan senin mesajına denk geldim nasıl bir doktor bende pcos var 7 ay oldu bebek olmadı
Günaydın şimdi pınar hocaya gidiyor um çok bilgili muhakak git derim ben oğlumu da onla bitirdim şimdi 2 bebeği düşünüyorum tavsiye ederim zaten hastası çok yoğun

Günaydın şimdi pınar hocaya gidiyor um çok bilgili muhakak git derim ben oğlumu da onla bitirdim şimdi 2 bebeği düşünüyorum tavsiye ederim zaten hastası çok yoğun
Gideceğim birinden daha duydum da siz hamile misiniz yoksa çocuk için mi gidiyorsunuz

Anladım peki bir sağlık sorununuz var mı bende pcos var
Elhamdülillah yok canım benim ben süreci hızlandırmak için tedaviye başladım çok şükür şuan lik bir sıkıntı yok zaten Aralık'ta düşük yaptım Ogün den beride düşünüyorum

Elhamdülillah yok canım benim ben süreci hızlandırmak için tedaviye başladım çok şükür şuan lik bir sıkıntı yok zaten Aralık'ta düşük yaptım Ogün den beride düşünüyorum
Çok teşekkür ederim inşallah regl bitti gidicem kendisine yumurta takibi yaptıracağım eşimin sperm testi yok ama başlarız bakalım bir yerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…