gebeliğe hazırlanmaya yardım edebilirmisiniz?

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.871
15
arkadaşlar merhabalar...
umarım keyifler iyidir..Artık gebelik düşünüyorum ve 1 hafta önce 5 mg günde 1 kez folik asite başladım az önce kızamk aşısı dikkatimi çekti yazılardan yaptırmamız şartmı..Deneyimli annelerden yardım ve bilgi istiyorum gebe kalmadan nasıl hazırlanmalıyım okuyo0rum her gün ama eksik bişey yapmaktan korkuyorum..kafamçokkarıştı

gebelik düşünüyorum diye bir jinekologa basvurduğunda en doğru birşekilde onlar yönlendiriyor...bana sadece folik başla ve hormon değerlerine baktır dediler

gebelik düşünüyorum diye bir jinekologa basvurduğunda en doğru birşekilde onlar yönlendiriyor...bana sadece folik başla ve hormon değerlerine baktır dediler
canım benim söyle öyle bi jinekolog gitmezmiyim folik asiti bile ben hatırlattım doktoruma..Bura Kütahya İstanbul'a da işimden dolayı şuan için gidemiyorum:a015:

özgecim bol bol süt iç ve vitaminli gıdalar tüket ve sonrada aynen benim gibi bekle :)

saol arkadaşım uyarını dikkate alacağım portakal suyu içmek iyimiş bugun eve giderken alacağım kilolarca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…