Gebeliğe Hazırlık Gebeliğe doğru gidilen kutsal yolumuz ;)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba ben yeni evliyim ama çocuk istiyoruz yaşım büyükte değil ama çocukları çok seviyoruz bende belirtilerin çoğu var belim de ağrı kasığımda batma alt karın da sertlik göğüslerde hassasiyet sık idrara çıkma normalde de sık çıkarım ama şimdi wcye gidiyorum sonra tekrar gidiyorum arada bir de başım dönüyor ama negatif çıkacak diye çok korkuyorum çünkü bu ay bnm doğum günümdü eşime Süpriz yapmak istiyorum. Kimyasal gebelik olmasınıda istiyorum çünkü bu ay özellikle çok istiyorum inşallah olur adetime 4-5 gün var erken gebelik testlerinden alsam çıkar mı acaba

10 yıllık evliyim 8 yaşında bir oğlum var. 3 senedir korunmuyoruz hiç bir sorun yok ama tedaviye rağmen olmadı klomen ve çatlatma iğnesi kullandım daha önce olmadı. Şimdi menogon a başladık 1 aylık çatlatma iğnesi yine 3. iğnemi dün oldum kaldı 27 bakalım hayırlısı her seferinde bir umut işte isteyen herkese nasip etsin rabbim.

Arkadaslarr yine yeniden umut dolu yolculuğuma bu sefer aşılama ile devam ediyoruz ignelerle büyütüyoruz yumurtalari bu sefer bugun iğnenin 6. günü kontrole gittim çok güzel buyumusler hatta fazla sayida diye dozu düşürdü doktorum rabbim isteyen herkese bi an önce meleklerini versinn...

Hadi hayırlısı canım üstünden kaç ay geçmiş yazdiklarimizin bir tane arkadaşın hamile takvimi var biz yine aynıyız

Hadi ya saglgnda bi sknti yapmadlar insallah
Psikolojik olarak çok yıprandım fiziki olarak boşuna yumurtaları aldılar emek zaman para umutlarım gitti erken yaptılar çatlatma ignemi yani erken yumurta topladılar yumurtaların gitti

Psikolojik olarak çok yıprandım fiziki olarak boşuna yumurtaları aldılar emek zaman para umutlarım gitti erken yaptılar çatlatma ignemi yani erken yumurta topladılar yumurtaların gitti

offf hep bunlar gönül yorgunluğu merkezi arastrmamis miydn cnm cok zor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…