Gebe kalmış olabilir miyim? Çok stresliyim

benim çamur gibi lekenmelerim olduğunda düşük yaptığımı öğrenmiştim neden bir doktora gözükmüyorsun kistte olabilir

Ama şimdiye kadar hiç öyle bır durum olmamıştı yani ondan öncesinde bir durum mevcut değildi.. Çamur gibi lekelenmeler var ama akıntıyla karışık hanı ılk regl oldugunda bazen pis kan gıbı gelır ya kahve rengı o tarzdı orkıd kullanacak kadardı yanı ve o lekeler gecelı 1 hafta oluyor. gecen cumartesı son buldu lekeler o gunden bu yana hıc bır leke yok sadece sanırım panık atagım da oldugu ıcın sureklı evham halındeyım beynım uyuşuyo resmen cok halsız hıssedıyorum kendımı ama yuzumu ve kollarımı yıkayınca ferahlıyorum.. testler negatıf cıktı duşuk olsa 1 haftadır başka belırtılerı olurdu sanırım ? sımdı ne zaman test yapsam cıkar acaba dıye dusunuyorum ne yapacagımı bılmıyorum kımseye de soyleyemıyorum.!

benim normal adetim bittikten sonra gelmişti o lekeler çamur gibi 1 hafta benimde hiç bir belirtim yoktu ben kanamam neden kesilmedi diye doktora gitiştimde ortaya çıkmıştı eğer anormallik var diyorsan hiç bekleme git muayne ol

Teşekkür ederim yardımınız için ama benimki öyle bir durum degıl. Adet olamıyorum bugün 10. gun o lekelenmeler 3-4 gun geldı bıttı gectı.. Ağrıda olmadı hiç zaten..10 gundur adet olamıyorum ufacık leke yok akıntı bile yok.... Göğüslerım inanılmaz hassaslaştı dokunamıyorum bile... :S Bugun test alacagım sonuç ne cıkacak bılmıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…