gebe kalmak bu kadar mı zor

slm kizlar yazilari okuyunca bi zamalar kendimi gordum sizleri cok iyi anliyorum her ay beklemek ümitlenmek nasil zor oldugunu ama asla ümidinizi kaybetmeyin Rabbim zamani geldigi dediginde oluveriyo kendilinden ben suan 7 senelik evliyim ve iki ay once bi oglum oldu :) bizde tam 6 sene bekledik neler yapmadik 5 kere asilama vs ... ama olmuyodu ama bi gun adetim gecikince acaba mi dedim ama 6 seneden sonra fazlada umutlanmak istemiyodum artik cunku kaç kere test yapitim da negatif cikti. ve aman diyerek negatif se taktir Allahin diyerek test aldim yaptim ve cok sukur pozitif ti nasil aglamistim ama :) rabbim insallah sizlerinde gonlune gore verir beklemek zor biliyorum ama hersey Allahimin taktiri cokca dua edin ...

Son düzenleme:
kimi zor gebe kalıyor,kimi de benim gibi hemen hamile kalıyor.bana göre önemli olan gebe kalmak değil,bebeğin sağlıklı doğması.
her çocuk denemesinde hemen hamile kaldım fakat 4 gebeliğim de düşükle sonuçlandı.
onun için rabbimden yalnızca gebe kalmayı değil,sağlıklı ve hayırlı bebekler dileyin,sağlıcakla kucağınıza almayı isteyin...
allah yar ve yardımcımız olsun

Canım benim Bukadar cok strese gırmemelısın :S uzmemelısın kendını
herseyın bası stresten gecıyor cunkı
Rabbim Onun Gelecegı zamanı bılıyor dılerım kısa zamanda kucagında olur bebegın uzulme lutfen
Bıraz daha sabır

sağol canım.....

pekmezi dolduruyorum bi su şişesine az bişi üzerinede su ekliyorum meyve suyu gibi içiyo işte

anladım canım benim kaynatmalıyı yapıcam
çok doğru sölüyosn canım sağolasın

inşallah rabbim sağlıklı annelere sağlıklı bebeler versin

keçiboynuzu krü canm

Kendimiz için mi yoksa eşlerimize mi_? Bu tarz kürlerin zararları da olabilir mi acaba?
Ben soğan kürü ve aslan pençesi kürünü uyguladım bir süre, birkaç gün sancılı bir süreç kanama ve sonrasında tuvalete düşen küçük bir parçayla son buldu. Bazı doktorlar çok erken bir düşük olabilir dedi. Aman böyle şeyler olmasın...:18:

eşlerimize canım bakalım ben btç una, eşimde k.boynuzuna başladı haklısın canım bende soğan kürünün düşüklere sebep olduğunu okumuştum forumda

Son düzenleme:

canım mrb sen bana demiştin ya 70 kere bunları nasl çekiyorsun tek tek söleyip mi, her tesbihe sırayla mı :26:

canım mrb sen bana demiştin ya 70 kere bunları nasl çekiyorsun tek tek söleyip mi, her tesbihe sırayla mı :26:

Canım tek tek 70er kere.Yani 70 kere Ya Allah,70 kere Ya Rahman,70 kere Ya Rahim,70 kere Ya Kaviyyü,70 kere Ya Kadir.Rabbim kabul etsin inşaAllah.
Ben maalesef bebeğimi kaybettim.Düşükle sonuçlandı.Bir arkadaşımızında dediği gibi hamile kalmak yetmiyor,hayırlısıyla,sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi içinde bolca dua edin.Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

aa ciddi misin canım cok üzüldüm epeydir foruma giremiyordum neyse hayırlısı buymuş demekki üzülme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…