Gebe kalamayanlar buraya.....

Amin canım herşeyi denedik doktorada gittik femara kullandım yumurta takimi yapıldı herşey normal yumurta çatlıyor atılıyor progestoron yüksek çıkıyor 21 günde şimdi ise eşim tahlil yaptırdı morfolojisi %2 çıktı şimdi ona sebep buluyoruz onun için uğraşıyoruz kısmet artık

bende 2,5 yıldır hamıle kalamıyorum pko teshişi konuldu ama allaha şükür yumurtlama porblemım yok 4 ay gonophene ve pregly tedavısı gördüm olmadı 7 aydır tedavı görmüyorum ve bu ay inş. tedavıme baslıyorum ve cok heyecanlıyım bir an önce adetım gelmesını ve doktora gıtmeyı istiyorum içimde tuhaf bır kıpırtı var hayırdır :)

Son düzenleme:
Kizlar ben 29 mayista bos gebelikten dolayi kurtaj oldum ama hala adet olmadim 2 ay oldu doktora gittim adet sokturucu vermedi folic 1 verdi icsem bi zarari var mi adet olduktan sonra mi iceyim diye sormayi unuttum hastanede uzakta randevu falan gecikmeden iceyim mi bilemedim

Kizlar ben 29 mayista bos gebelikten dolayi kurtaj oldum ama hala adet olmadim 2 ay oldu doktora gittim adet sokturucu vermedi folic 1 verdi icsem bi zarari var mi adet olduktan sonra mi iceyim diye sormayi unuttum hastanede uzakta randevu falan gecikmeden iceyim mi bilemedim
CNm kürtajdan sonra adet olman lazım bende kürtaj oldum sonramı adetim düzene ce direk doktoruna git kontrollerini yaptır yada en yakın hastaneye git bence

Amin canım herşeyi denedik doktorada gittik femara kullandım yumurta takimi yapıldı herşey normal yumurta çatlıyor atılıyor progestoron yüksek çıkıyor 21 günde şimdi ise eşim tahlil yaptırdı morfolojisi %2 çıktı şimdi ona sebep buluyoruz onun için uğraşıyoruz kısmet artık
Bazen bir sorun çıkması bile iyi bir şey en azından çaresi aranıp bulunuyor. ben kayıplarım olduğu zaman o kadar yırtındım ki sorunu bulmak için. herşey normalse ve hala olmuyorsa inan daha zor. morfoloji sanırım takviyelerle düzeltilebiliyor.

X