Gebe kalamayanlar buraya.....

Canim dikkatimi cekti de. Asilama yapmadan nasil hemen tup bebek dediki doktor? Yani hic bi hormonlarda uçuk bir rakam cikmadi

Vallahi bende anlamadım 3 ay önce gittiğimde yumurta rezervin iyi klomen verelim dedi kullandım yumurtam büyüdü 2 3 tane çatlatma verdi sonuç negatif

Tekrar klomen verdi aynı dozda günde 1 vücudum tepki vermedi 14 m kaldı yumurta kendi haline bıraktı Ve gün aşırı denemek yaptık yine negatif

her gittiğimde farklı dr vardı adet olunca tekrar gittim rezervin az ailende erken menepoz varmı dedi Yok dedim bi kan alalım ona göre vakit kaybetmeden tüp bebek dedi ben şok oldum bişey de soramadım.klomen verdi tekrar günde 2 tane salı günü gideceğim kana bakıp tüp olup olmayacağına karar verecek ve yumurtalara bakacak.

Benim yumurta var büyüyor rahim filmi bakmadı aşılama denemeden tüp demesine şaşırdım zaman kaybetmeyelim diye mi söyledi anlamadım şimdi tekrar gideceğim muhtemelen farklı dr olacak

Hormonlar normal çıktı bende de eşimde de yanlız tüp bebeğe karar verebilmesi için bir kan testi yapacağım dedi adını bilmiyorum ne testi acaba

Aşılama için belli bir yaş var sanırım. Aslında iyi bir bölüme gidiyorsunuz ama nedenini de sorun mutlaka.

İncir kürü deneyebilirsiniz prolaktin normalse.

Canim ozaman ya kan degerine baktiysa fsh cok yuksektir, yada 2.gun ultrasonundaki folikul sayisi dusuktur. Kan mi verdin ultrasonami girdin

Canim ozaman ya kan degerine baktiysa fsh cok yuksektir, yada 2.gun ultrasonundaki folikul sayisi dusuktur. Kan mi verdin ultrasonami girdin

Canım hormon tahlili vermiştim en son tüp benek dediğinde alttan baktı 2 3 yumurta gördü ölçtü rezervin az görünüyor erken menepoz varmı ailende diye sordu ki Yok annem 42 yaşında Doğum yaptı. Başka bir kan tahlili yapacağını söyledi 10 gün sonra çıkar ona göre tüp e karar veririz diyip yolladı. Hormon testi 10 gün sürmüyor 1 günde çıkan bi test 10 günde çıkacak kan tahlili be olabilir ki

Aşılama olmadan tüp bebek yaptıran bir yakınım var.ama eşinde sperm sorunu var.doktor bu hareketteki spermin aşılamada tutmayacağını söylemiş

Aşılama olmadan tüp bebek yaptıran bir yakınım var.ama eşinde sperm sorunu var.doktor bu hareketteki spermin aşılamada tutmayacağını söylemiş

Evet canım erkekte sorun olunca direk tüp bebek deniliyor. Eşimde sorun yok bende de uok amh testine göre karar verecek tüpe :/

Evet canım erkekte sorun olunca direk tüp bebek deniliyor. Eşimde sorun yok bende de uok amh testine göre karar verecek tüpe :/
Hiç sorun yoksa aşılama neden denenmedi bilemedim canım.bendede eşimdede sorun yok bu ay tedaviye başladım.klomen kullanıyorum.kimine işe yaramış kimisine hiç etki etmemiş.nedense umutsuzum

Hiç sorun yoksa aşılama neden denenmedi bilemedim canım.bendede eşimdede sorun yok bu ay tedaviye başladım.klomen kullanıyorum.kimine işe yaramış kimisine hiç etki etmemiş.nedense umutsuzum

Salı günü karAr verecek dr bakalım. Canım bende kullandım klomen su an 3 aydayım salı çatlatma verecek büyümüşse inşallah hakkında hayırlısı olur ne zamandır uğraşıyorsun bebek için

Prolaktin e bakmadı kan tahlili yapmadı hiç. Sadece gecen ay adetim geçiktiğinde gittim kist var dedi gebelik var mı diye kan tahlili yaptı onda çıkmışmıdır
Bütün değerlerine bakılmaksızın olmaz cnm. Sıra bellidir hormon testleri, amh, spermiyogram, rahim filmi..

Salı günü karAr verecek dr bakalım. Canım bende kullandım klomen su an 3 aydayım salı çatlatma verecek büyümüşse inşallah hakkında hayırlısı olur ne zamandır uğraşıyorsun bebek için
4 yıllık evliyim 1 sene 8 aydır uğraşıyoruz.bende panik atak vardı tedaviyi erteledim bu zamana kadar.ama artık cesaretimi topladım kafaya koydum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…