Gebe kalamayanlar buraya.....

Ay keşke canım yaaaaa en son çatlatma iğnesi yaptırdım o da kist oluştu ilaç kullandım dün adetim başladı 5. Günü gel dedi bakalım ne olacak
Bir yıl olacak bize ama düzenli ilişki olmadı yumurtalık takibine rağmen klomen falan kullandım en sonda iğne verdi.2.5 yıllık evliyiz

insaAllah bu ay veya gelcek ay yuzumuz guler ama bnmki gulmicek sehir disina gitcem nasipse :)
Yumurtalıklar tatile çıkıyo yani:) ay inşallah canım Allah herkese hayırlısını sağlıklısını nasip etsin ben bu ay da dr gidicem eğer aşılama falan derse biraz müsade isticem kendi haline bırakıcam incir soğan kürünü denicem

Merhaba arkadaşlar ben de 2 buçuk yıllık evliliği geride bıraktm ve iki yıldır uğraşıyoruz olmadı hiç 2 ay soğan kürü, 1 kere klomen,sürekli glifor,1 kere inofolic ve daha hatırlayamadığım neler neler doktor şansım yok kime gitsem kilo ver diyor şu doktora git diyor bu şekilde hamile kalamazsin diyor hatta hiç bakmadan git tüp bebek yaptır diyen bile oldu.o kadar çok istiyorum ki anne olmayı vücudum bana oyun oynuyor.midem bulaniyor bazen diyorum ki hamileyim kâsigim batiyor belim agriyor aha oldu diyorum..yazsam sabaha kadar yazarım.yani diyeceğim o ki yokmuş böyle bir acı ne yerde ne gökte

İsteyince olmaması istemeyen birinin hemen hamile kalması beni bitiriyor.uzuluyorum yani .valla ne yazacağımi unuttum hüzün sardı yine(

Ca
canım zor gerçekten ya kaç yaşındasın kilon çok mu birde

İsteyince olmaması istemeyen birinin hemen hamile kalması beni bitiriyor.uzuluyorum yani .valla ne yazacağımi unuttum hüzün sardı yine(
Canım kilo dışında başka problemin yoksa bu çok iyi bence hemen rejime başla derim. Benim kuzenimin eşi benden de küçük aşırı kilosu vardı kaç yıl hamile kalamadı dr zayıflamadığı takdirde zor dedi zayıfladı ve hamile kaldı

Ya canim tel garantideydi yazamadim.cook gecmis olsun. Eger o hastalik ciddi risk yaratiyosa kesinlikle ilac tedavisi gorsun. Ama cok uzun suren bir tedavisi varsa dogrusu iyi arastir ona gore bekleme hic. Rabbimin dedigi olur. Yeterki dua edin o cocuk babada da annede de kalitsal hastalik olsa da Allah isterse en sagliklisindan dunyaya yollar. Muhtemelen riski var sadece..

Saol cnm yeni döndük yollardan doktor içimiz rahatlattı, tam zamanında gelmissiniz dedi çok erken evre zararsız ilaçlar ile başlıcaz üç ay sonra bakacağız merak etmeyin dedi. Buradaki kadın doğum doktorum da aradı kızdı beni hep ara diye adam çok hasta diye bugün aramamistim sağolsun o aradı eşimin durumunu sordu içimiz rahatladı dedi ve kan sonucum gelmiş cumartesi pazar sabaha karşı ilişki mutlaka dedi pazartesi bana gel bakalım yumurta catlamamissa gormem lazım dedi. Hayırlısı inş adama para veriyorum ama içim rahat birde bana lh 10 olmuş pazar sabah çatlar dedi bu iyi mı. Çok korktum ama şimdi iyiyim.

Ay hadi bakalim coook sevindim
Lh'in artmasi cok iyi yumurtanin gelistigini gosterir. Klomen kullanmstn dmi bu ay

İnş

canım sen ne zamandır düşünüyosun
Dört yıllık evliyim. İlk sene düşünmedik. İkinci sene istedik tam bir sene denedik olmadı. Sonra bende başka bir sıkıntıdan dolayı panik atak oldu. Bir sene antidepresan kullandığım için korunduk.ilacı bırakınca tekrar denedik 8 ay kadar gene olmadı. Yani toplamda 1 yıl 8 ay panik ataktan dolayı erteledim bebeği. Şimdi iyiyim şükür uğraşıyorum inşallah Rabbim nasip eder hepimize

Ay inşallah canım ya

Ay hadi bakalim coook sevindim
Lh'in artmasi cok iyi yumurtanin gelistigini gosterir. Klomen kullanmstn dmi bu ay
Hayır cnm kullanmadım geçen ay gittiğim doktor klomen yazdı ama takip etmeyecekti o yüzden bu doktora başladım bu doktor da bu ay ben takip edeyim sorun varsa gelecek ay klomene başlarız dedi. Lh perşembe 10 ise daha artmıştır sanırım. Ben bu ay soğan kürü falan bitkisel takılıyorum valla cnm inş onun faydası oluyordur. Ama şaşırdığım nokta ben takvim kullanıyordum takviminden 4 gün önce doktor çatlama olacak dedi, takvim ise yaramıyor demekki.

Canim adet duzenli olmadigi surece takvim yanilir. Ortalama kaac gunde oluosan batini kendin bulup 14ü cikar o gun kesin yumurtlama

Canim adet duzenli olmadigi surece takvim yanilir. Ortalama kaac gunde oluosan batini kendin bulup 14ü cikar o gun kesin yumurtlama
Öyle yapıyordum tatlım 33-34 günde bir oluyordum ama bu ay benim kürler sayesinde galiba 4 gün erken gelişti yumurta yani tam 30 günde olucam gibi inş olmicam ay bugün yarın catlicak inş catlar :)

Öyle yapıyordum tatlım 33-34 günde bir oluyordum ama bu ay benim kürler sayesinde galiba 4 gün erken gelişti yumurta yani tam 30 günde olucam gibi inş olmicam ay bugün yarın catlicak inş catlar :)
Yaaaa benim de 9.gunum ama catladi catlicak hissediorum sol tarafimcok baskili. Klomen ise yario galiba. Belki ayni anda yumurtlar hamis oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…