Gebe kalamayanlar buraya.....

bıktım inan kendime onca çay yapıyorum takviye alıyorum sabah akşamım bir tuhaf oldu eşime bir tane hap aldım içmiyor şimdi hasta zaten, bizim sayıyı yeterli görüyor doktor zaten ay ne desem inan yazamıyorum bile.. soğuk pres keçiboynuzu alırım onu içerse içer yoksa şimdilik hastalığına odaklanmamız lazım cuma bir romatologa gideceğiz bursaya ilaçları ne kadar daha kullanmayabiliriz vaktimiz var mı diye soracağız inş iyi cevaplar alırız.

Keçi boynuzunun erkeğe hic bir zararı yok canm çok faydalı spermeleri kuvvetlendirip çoğaltıyor
Peki nasıl kullansın canım sabah akşam mı sıcak mı içilmesi gerekiyo kaynatırken ne kadar koymak gerekiyo. Ay çok soru sordum kusura bakma

Eşinin tedavisinden sonra çocuk düşünseniz canım

Ama yan etki kalıcı olarak mı etkileyecek yoksa bir süreliğine mi dr la bi konuşsan canım
valla yavrum kayınbabamdada var bu hastalık eşime geçmiş, benim eşim 10 sene de olmuş o zaman bakan araştıran yok tabi muhtemelen spermlerini de etkiliyordu sayı olarak. Sonra adam 50 yaşlarında ilaç kullandı 4 yıl falan, hastalık da gerilemedi üstüne şimdi diyaliz hastası böbrekler iptal yani ve ilaçlar hep kullanılıyor bıraktırmıyorlar, bir de ilaç kullanırken kalitesiz sperm olduğundan doktor çocuk istiyorsanız ilaç veremem dedi. Biz egzersiz ve bitkisel takviyeler ile devam etmek istiyoruz inş olumlu bakar doktorlar.
Bir de en önemlisi yüzde 80 çocuğumda da olacak?

Anladım canım ilk mi olucak çocuk. Yaşınız kaç peki. Sen araştır bakalım bitli falan dr a da danış canım

Peki nasıl kullansın canım sabah akşam mı sıcak mı içilmesi gerekiyo kaynatırken ne kadar koymak gerekiyo. Ay çok soru sordum kusura bakma
Keçi boynuzunu fasulye kırar gibi kır 4 tane falan yeterlidir 2 bucuk su bardagi su koy kaynamaya başladıktan 5 dk sonra kapat iyice bi demlensin soguk olarak yada hafif ılık olarak içir eşine bi bardağını sabah digerini aksam içir

Çok teşekkür ederim canım çok sağol

Allah yardımcınız olsun canım insallah ilaçlar işe yarar seninki cok karışık bi durum allah sabır versin

merhaba.. 2 yillik evliyim yumurtaligimda kist vardi ve hap kullanmadan adet olmuyorum. Gebe kalmak icin doktora gittim ve duphaston hap verdi bunun icin 3 aydir normal sekilde oluyordu fakat bu ay sadece kahve akinti geldi iki defa ve hala adet olmadim 10 gun gecikti hap biteli ise 17 gun oldu test yaptirdim negatif cikti.. Doktora gidecehimde yakinimda yok su anda bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi korkulacak bir sey yoktur umarim

Muhtemelem

Mu
muhtemelen kist olmuş canım

Kizlar merak ettigim bir sey var insallah cevabini biliyorsunuzdur. Adetimin 28.gunu bugun yani bir sonraki adete 2-3 gun var ovulasyon testi yaptim ikisi de koyu cizgi cikti adete iki gun kala nasi koyu cikar ki yumurtlama zamani coktan gecmedi mi test mi yanlis anlayamadim tahmini olan var mi

cnm seni umutlandırmak istemem ama bazı arkadaşlar gebeliğini ovulasyon testi deneyerek öğrenmiş, yani o da pozitif çıkabiliyormuş :)

Çok teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ..Darısı başınıza .Evet hamileligimin bi ilgisi var mi bilmiyorum ama soğan kürü gerçekten bi mucizenin anahtari gibi Allahın izniyle tabi

Inşallah arkadaşım Allah isteyen herkese ve sana da hayırlı evlat nasip etsin. .Kötü günlerdi .Ve ilgin şey ben doktor değiştirmeseydim hala klomen kullandiracakti muhtemelen.Sonraki doktorum bunun en fazla 3 ay kullanilmasi gerektiğini fazlasının zararlı olduğunu söyledi Her ilaç herkese yaramıyor işte doktorun kabahati umutsuzluğa sevkedip hemen tedaviye yönlendirmesi ..Şimdiki aklım olsa işte........ Bu arada ben o dönem 67 kiloydum pko kilo ile orantılı olduğundan kilo vermeye karar verdim ve bir ayda herbalife çayı ile 3 kilo verdim ..Soğan suyu ile çayı aynı dönemde içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…