Gebe kalamayanlar buraya.....

Allahrazi olsu n canim benim insallah . rabbim sanada nasip etsin. En son ne zaman adet oldun ben adetliyken basladim sogan suyuna
en son kasımın 1 inde adet oldum. adetim bittikten 3 gün sonra da başladım. aslında aklımda doktor vardı o ara ama dediğim problemler olunca dedimki kendime sen bismillah de başla Allah büyük... ben soğan kürünün son günleri muhtemelen adet olurum çünkü adet döngüm 23 günde bir olur benim. bir iki gün saptığı olur sadece. Tabi hamiş olmazsam. inşallah adet olmam :)

Merhaba kızlar. Klomen tedavisinin ardından 3 kasımda ovıtrella vuruldum. Bugun idrar testi yaptım negatif çıktı 7 gündür progestan kullanıyorum. Sizcr hamile olma şansım var mı

Bu 2. Ayım. İlk ayımda dediğin gibi 15te baslamıstım ama dr bu ay yumurta takibi yaptı ondan dolayı dedi ama.. İnşallah canım sağol. sürekli kilomun problem oldugundan bahsediyor

Genelde çevremde de sorunun bundan olabileceği söyleniyor cnm. İnşallah en kısa sürede verebilirim.
Insallah ben senin yerinde olsam sabah aksam bi saat yururum. Bak bende 70 kilo oldum korkudan kiloda veremiyorhm hamileyimdir diye normal de maydonoz sulari yuruyusler falan yaparim 7 kilo birden aldm yarin kan vericem adetim 2 gun gecikti bu ayda bsy cikmazsa bende baslicam

Insallah ben senin yerinde olsam sabah aksam bi saat yururum. Bak bende 70 kilo oldum korkudan kiloda veremiyorhm hamileyimdir diye normal de maydonoz sulari yuruyusler falan yaparim 7 kilo birden aldm yarin kan vericem adetim 2 gun gecikti bu ayda bsy cikmazsa bende baslicam
İnşallah güzel haberlerini alırız canım. O hamileyimdir diye ümit yok mu kaç aydır ya varsa diye yürüyüş bile yapmıyorum. Biran önce başlıcam inşallah cnm. Şuan bir belirti vs bişi var mı

Kasiklarim cok agriyo ve akintim cok fazla var . ade belirtim hic yok bugun test yaptim ikinci cizgi silik cikti yarim emin olmak icin kan vericem

X