Gebe kalamayanlar buraya.....

merhaba, bu sitede elma yağı kürü diye bir şey okudum..nasıl yapılacağına dair şeyler yazıyır ama benim aklımı karıştıran birşey var? adetim bittikten 2.gün yapmaya başladım 2 gün yaptım..şimdi yumurtlama dönemi olmasa da orta doğugan döneme girmiş görünüyorum tlf uygulamasına göre ..bu elma yağının spremlere zararı var mıdır.....? bırakmam gerekir mi uygulamayı?

okuduklarımı ve bildiklerimi yazayım sana.rahim kasılmaması için üşütme ayaklarını,acı ekşi yeme.bir yere uzanıp bişey kaldırma eşya iteleme falan ve mümkünse stres olabileceğin ortamlardan uzak dur elinden geldiğince canım
Canım ablam sağol dikkat ediyorum söylediklerine. Allahım kısmet etmiştir İNŞALLAH

Zynpk. Hastanesinde yapiliyomus ama taaa sileden gidicem ayni gun alirlar mi yoksa randavuyla mi alirlar hic bi fikrim yok

Canım takvimi kaldırmışsın mesajlarına baktım değerin katlanmış ama 2 katı değil demişsin. Peki tam 48 saat mi geçti ilk değerin üzerinden. Birde ilk zaman dengesiz yükselebilir
Evet birtanem kaldırdım kesinleşmedi daha tam 48 saat değildi Can'ım. İNŞALLAH öyledir canım. Bakalım bekliyorum sabırlı olmaya çalışıyorum.

Birsey yapilmadi canim 1 seneyi gecti ama iki aylik beraberligimiz var
Can'ım o zaman doktora git adetin üçüncü günü rutin hormon testlerin yapılsın. Sonrasında bir folikül takibi yapılsın. Yumurtlama gelişmesi çatlaması takip edilsin. İlişki için uygun günleri değerlendirirsiniz böylece. Allah kısmet eder inşallah

Can'ım o zaman doktora git adetin üçüncü günü rutin hormon testlerin yapılsın. Sonrasında bir folikül takibi yapılsın. Yumurtlama gelişmesi çatlaması takip edilsin. İlişki için uygun günleri değerlendirirsiniz böylece. Allah kısmet eder inşallah
Doktora gittim yumurtaliklara bakti birsey yok dedi

Ultrasondan bakti canm
Tek seferde bakmış sanırım yumurtalıklarda sorun yokmuş ne güzel. Sen hormon testlerini yaptır canım. Kendin talep edebilirsin. Ayrıca smear testini yılda bir tekararlat. Bir de doktordan folikül takibi isteyebilirsin. Adetinin besinci altıncı gününden başlayıp yumurtan çatlayana kadar iki günde bir falan takip yapacak. Boyutunu ölçecek ilişki günleri önerecek canım.

Bana dedigi bi
Tek seferde bakmış sanırım yumurtalıklarda sorun yokmuş ne güzel. Sen hormon testlerini yaptır canım. Kendin talep edebilirsin. Ayrıca smear testini yılda bir tekararlat. Bir de doktordan folikül takibi isteyebilirsin. Adetinin besinci altıncı gününden başlayıp yumurtan çatlayana kadar iki günde bir falan takip yapacak. Boyutunu ölçecek ilişki günleri önerecek canım.[/QU bana sadece yurtlama gununu hesapladi adeditn basindan 14 gunune kadat hesapla dedi denedik iki gune bir iliski yasayin dedi

Başka bir hekime git canım bir de adet tarihlerini not et. Kaç günde bir oluyorsun ne kadar sürüyor? Bunlar önemli. Ovulasyon testleri var diye bularsan alıp kullanabilirsin canım

Kizlar tsh benim 3,50 yeni bisey ogrendim 2,50 olmasi lazimmis gebelik icin bilginiz var mi ya bosunami bekliyorum ben endokrinemk gideyim

X