Gebe kalamayanlar buraya.....

Kızlar biz o kadar hesap yapıyoruz ya bakın bu konuda yazılanlar bana ümit oldu artık hesap kitap yapmamaya çalışacağım ( inşallah ) bakın neler yazmışlar.

Benim adetim bitti yani 4.gün (3 gün sürer)nasıl olsa birşey olmaz dedim şuan 18 aylık oğlum var

benim adet olmama 1 gün vardı hamile kalmam imkansızdı ama nasıl olduysa tek ilişkide hamile kaldım şu anda 11 haftalığım

25 ağustos adetim başladı sanırım eylül 1-2 gibi bitti bittikten sonraki ilk birlikteliğimde ve tek damlayla hamile kaldım geri çekilme yöntemiyle korunuyoduk ama kaçmış biraz eşimede sordum yok yok dikkat ettim dedi ama şüphelendim 1 ay sonrada hamile oldğumu öğrendim tek sefer tek atış 3 ay öncede ilaçla korunmayı bırakmıştım bide ilaç 6 ay daha korur diyorlar inanmayın

ben şöyle anlıyorum eşim içime boşalmadan yani isteyerek boşalamadan sadece 1 damla ile hamile kaldım. Sonra cinsel isteksizlik başladı, 7 haftalık hamileyim, bir daha birlikte olmadık. hamileliğin ilk başında isteksizlik oluyormuş, bence o sebeple anlıyorlardır tek ilişki ile hamile kaldıklarını :)

27. şubatta adet gören ve adeti 3 gün süren biri olarak 2 Mart'ta sadece bir defa ilişkiye girdikten sonra eşimle hamile kaldım..Ben de çok şaşırdım. Bir hafta sonra benim kasıklarım ağrımaya başlamıştı. Hatta akıntım fazlalaşmış ve üstüme korkunç bir halsizlik musallat olmuştu. 2 hafta içinde o kadar ağırlaştı ki karın ağrım üniversite hastanesine gidince hcg değerime baktırdığımda 3 haftalık hamile idim, şaşırmamıştım. keseyi 5.haftada görmüştük..

Valla kızlar olmaz demeyin, reglime yakın kasıklarımda ağrımaya başlamıştı bugün yarın regl olucağimi düşünürken bir gün korunmadık olan oldu velet yolda

Ben de tek seferde hamile kalanlardanim. Biz 4.5 yıldır korunuyorduk, ve biraz daha korunmaya devam edecektik sat bittiğinin ertesi günu nasıl olsa olmaz yumurtlama daha çok var deyip korunmasız oldu ve sonrasında yine korunduk. Ve neredeyse o ilişkinin üzerinden 5 gün falan geçince yumurtlama oldu ya da akıntılardan ben öyle sandım. Adet gecikmesini hiç onemsemedim hatta bir de antibiyotik kullanıyordum ama işte kısmet. 4.5 yıllık evlilikte tek korunmasız ilişki diyebilirim ve bebek yolda.

Cok tesekkur ederim canim en iyisi o galiba kimisi sogan kuru dene diyor sence faydasi varmidir ne yapmaliyim duydunmu hic cevrende icen ?
Ben içtim üç ay boyunca hala gebe değilim kimine iyi gelir kimine fayda etmez bence git bi kaç tetkik yaptır eşin ile yumurtlaman hormonların v.s eşinin değerlerine baktırın iyi bir doktor şart nerede yaşıyorsun bilmiyorum araştır git derim sonra bunları denersin ki küçük sorunlarda engel olabilir inşallah bi sorun çıkmaz ben tedavi görüyorum şimdi

İ
İns ya ben ankarada yasiyorum bildigim tanidigim pek doktorda yok acikcasi

Çatlatma iğnemi vurdum saat on ikide gece :/ bakalım salı aşılama günüm tedbir benden taktir Allah dan bakalım inşallah rabbim nasip etsin bu hayırlı işimi ona bıraktım :?

Ne guzel dedin canim.Rabbim en iyisini en hayirlisini bilendir..ins nasib olur sanada banada isteyen tum kullarinada.amin.bende yumurta takibi yaptircam nasipse.puregon ignelerle.senin neyle oldu buyutme islemi?kac yumurtan oldu ?boylari kac cm ?

Ne guzel dedin canim.Rabbim en iyisini en hayirlisini bilendir..ins nasib olur sanada banada isteyen tum kullarinada.amin.bende yumurta takibi yaptircam nasipse.puregon ignelerle.senin neyle oldu buyutme islemi?kac yumurtan oldu ?boylari kac cm ?
Canım sağda ve solda yumurtalar ım var sağda üç olduğunu biliyorum gonal f kullandım 75 ml den başladım beşinci gün 37.5 düşürdü boylarını bilmiyorum canım kontrol e gitiğim de iyi oldu düşürdü ğümüz dedi doktor umu çok seviyorum çok iyi inşallah vesile olur hayırlı işime inşallah seninde hayırlı olur işin inşallah

Amin cnm insallah.kac unite vuruldun peki cnm?bende pko war.senin varmi bole bisiyin?

Amin cnm insallah.kac unite vuruldun peki cnm?bende pko war.senin varmi bole bisiyin?
Yok canım benim durum farklı yumurtalarda sorun yok yanlız tüp rahim sorunu çıktı bende dokuz ünite canım günde bi tane göbekden vurdum dokuz gün toplam dozlarım düşük

Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim 1 yıldır siteyi takip ediyorum benim bi sıkıntım var catladim catlicam 1 yıl önce 3 aylıkken düşük yaptım kürtaj oldumeşimle tekrar bebek yapmaya uğraşıyoruz ve artık benim cinsel istek olayım moralim bozukluğundan gelmiyo. Adetime 2 gün kala beraber olduk her ay duzenli 1 inde oluyordum mart ayi adet 5 günüm geçti ve kanamam oldu parçalar gelmeye başladı ilk defa ölüyorum sancıdan korkudan doktora gitmek istemiyorum düşük yaptın dicek diye ne yapmam gerekiyo bana bi akıl verin arkadaşlar

QUOTE="Karadut41, post: 45497379, member: 703477"]Çatlatma iğnemi vurdum saat on ikide gece :/ bakalım salı aşılama günüm tedbir benden taktir Allah dan bakalım inşallah rabbim nasip etsin bu hayırlı işimi ona bıraktım :?[/QUOTE]
İnsallah hakında hayırlısı olsun Rabbim en kısa zamanda hayırlı bi evlat nasib etsin

Bir an önce doktora gitmelisiniz eger düsük yaptiysanız icinizde parca kalmasın doktora gidin bence

Çatlatma iğnemi vurdum saat on ikide gece :/ bakalım salı aşılama günüm tedbir benden taktir Allah dan bakalım inşallah rabbim nasip etsin bu hayırlı işimi ona bıraktım :?

Hakkinda hayirlisi olsun insallah bu ay bunlar vesile olsun ama unutma bu isler hormon isi aslinda. hormon da stresten nasil etkileniyor hepimiz biliyoruz... O yuzden oncelikle inan, bu ay her seyin cok guzel olacagina gonulden guven ve bolca dua et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…