Gebe kalamayanlar buraya.....

Merhaba kızlar bugün Hsg çektirecektim sabah bu niyetle gittim özel hastane 850 diyor çok pahalı başka da çeken yok napcam bilmiyorum bu ay durumumuz da iyi değil artık bir ay daha bu stresle geçecek galiba gözlerim şişti ağlamaktan Rabbim bize yardım et

canım ya bı hayır vardır belkı uzme kendını

Hakkinizda hayirlisi olsun uzmeyin kendinizi.. Benim de devam ettigim doktor ozel bir hastanede. Her gittigimde muayne ucreti verdikce cok olmaya baslamisti, hsg oncesi ozel tamamlayici saglik sigortasi yaptirdim. Axa yaptirdim. Hsg falan karsilamiyor ama doktor muayenelerimi karsiliyor. Yanlis olmasin ama 500 tl kadar verdik bir yilligina, toplamda 8-9 muayeneyi karsiliyoe sgk anlasmali olan her hastaneden. Cikan farki o sigorta oduyor. Hag oldugunda mesela hsg yi karsilamadi ama onun icinden doktor muaynesi kismini karsiladi ve daha uyguna olmus oldu. Ozelde devam edeceksen arastir bence sigortalari.

Üzülmemeye çalışıyorum ama elşmde değil günlerdir bunun stresi vardı zaten üstümde bugün geçecek diyordum. Olmadı bir ay daha bu stresi yaşamak inan bana çok zor geliyor acaba ne çıkacak ya kapalıysa diye düşünüyorum kendimi işime veremiyorum kafam hep bu konuya takılıyor bazen tutamıyorum kendimi insanlar görmesin diye gidip tuvalette ağlayıp ağlayıp geliyorum grip oldum zannediyorlar. Ne bilsinler benim derdimi . Ah keşke beni anlayacak derdimi paylaşabileceğim bi arkadaşım olsaydı.

Üzülme diyeceğim ama biliyorum ki işe yaramıyor o yüzden üzül,iyice ağla inan hiç ağlamayıpta kendini sıkarsan daha gergin oluyor insan. En iyisi ağla ve rahatla. Bunda da var bir hayır belki de bidaha ki ay hsg ye gerek kalmadan hamiş olursun belli mi olur canım biz burda arkadaşız inan görüştüğün arkadaşına bu kadar dökemezsin içini. Bir dinler, iki dinler sıkılır hele de çocuğu varsa pek anlamazlar halden..

Burasi bizim icin bunun icin var birbirimizle derdimizi paylasalim diye. Bizler de en yakinlarimizla bazen eslerimizle bile konusamadigimiz seyleri burada aciyoruz. Bak hsg oncesi ben de cok gergindim ama cok sukur hem kolay gecti hem iyi cikti sonuc. Sende de temiz cikacaktir rahat ol. Biliyorsum bu stres hem gebeligin hem her seyin bas dusmani. Dusun ki yemiz cikacak sorun yok denecek. Ya da zaten hafif tikanikliklar varsa hsgde ilac onlari acacak gebrligin kolaylasacak. En kotuyu dusunsek tikali ciksa operasyon gerekse o operasyonlar sonrasi hemen gebe kaliyoe insanlar. Iyi dusun bol dua et. Neleri seviyorsan onlari yap bu aralar. En yakin arkadasin kimse onunla paylas guveniyorsan.

Ayni anda benzer dusunceleri yazmisiz :)

Ayni anda benzer dusunceleri yazmisiz :)
Evet canım.. Ben burada sizlerle yazmaktan, okumaktan çok mutlu oluyorum. Adet günümde çok üzgün ve gergin oluyorum burada sizinle paylaşınca inan rahatlıyorum. Çünkü çevrem bilmiyor durumumu sonuçta bir çocuğum var şimdi ben istemiyorum sanıyorlar o yüzden kimseyle konuşamıyorum. İyiki burası varmış inşallah yakın zamanda mutluluğumuzu da paylaşırız burada inşallah allahım büyük

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
emine sabrim ------------------------------------------ Prens Beratbekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeCinsiyetini bekliyoruz
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
Sonsuz_umut -----------14 Ocak-9.denemeÇalışmalara devam
A Ayyten ----------20 Ocak-12.denemeÇalışmalara devam
@yusufseyma ---------------28 Ocak-9.deneme Çalışmalara devam

yaren92 -------------------31 Ocak-16.denemeGel düzen gel gel gelll
citlembik1994 -----------10 Şubat-20.deneme Sabırla meleğini bekliyor

ilfa53 ----------------------11 Şubat-13.denemeÇalışmalara devam
ciftsariliyumurta --------19 Şubat-32.denemeKün Fe Yekün

@RUKAYYE44 ------------19 Şubat-16.denemeÇalışmalara devam
Kilim ve tohum -----------21 Şubat-17.deneme Çalışmalara devam
@nurduaa --------------------23 Şubat-?.deneme Çalışmalara devam

nurun_ala_nur ------ ---25 Şubat-20.denemePrensesini bekliyor
@mdk35-----------------------28 Şubat-32.denemeHsg tamamdır hadi hayırlısı

@ebrar09-------------------29 Şubat-22.denemeÇalışmalara devam

Rabbim nasip etsin hayırlısı ile inşallah :)

Insallah canim hayirlisiyla mutlu olalım artık hepimiz. Tabii sen kime derdini desen bir evladin var iste der. Insanlar anlamak istemiyor ya da dedikodu malzemesi yapiyor.. Kimselere derdimizi soylemeden mujdemizi verecek zamanlari getir artik Allahim.

Kızlar slm:) bende 3.5 meredeyse 4 yıldır hamıle kalamıyorum..benm sıkıntım çıkolata kisti..2 defa taze embriyo iki defa dondurulmuş embriyo transferi oldu fakat hepsi negatifti..bi defa bile hamıle kalamadım ve artık kendımı yorgun hissediyorum bidaha deneyecek halım kalmadı bu aralar bu dort denemeyi bı sene ıcınde yaptık..şimdilik dınlenıyoruz..çikolata kisti olup hamıle kalan varmı aranızda????

Canım başka topikte okumuştum zor ama hamile kalan da çok.. Rabbim ol dedikten sonra çikolata kisti de kimmiş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…