Gebe kalamayanlar buraya.....

Hayırlı geceler kızlar. Bugün yine iki şey moralim bozuldu.. İlki adetim başladı :KK43: ikincisi akşam düğündeydim ve bir akrabımızın 5.ye hamile olduğunu öğrendim :KK61: söylediğine göre kendi ve kocasının korunmasına rağmen.. Yaa gözüm yok kimsenin yavrusunda allah bağışlasın ama 5 tane yaa iki değil üç değil beşşş.. Nasıl bi rahim, nasıl tüp, nasıl bir spermmiş yaa karı koca korunuyor yinede hamiş kalıyor.. Rabbim ne olur bize de ver allahım sana yalvarıyorum önce hiç olmayanlara sonra bana ver.. Daha bugün kardeşim gelsin artık diye ağladı yavrum yaa :KK43: rabbim sana sığınıyorum oğlumun hatırı için istiyorum belki ben çok kötü bir kulun olabilirim, tekrar anne olmayı hak etmiyorum ama ne olur yavrumu yalnız bırakma hayırlısıyla kardeş ver bize..
Aminn amin :KK43:

Rabbim ne olur bize de ver allahım sana yalvarıyorum önce hiç olmayanlara sonra bana ver.. Daha bugün kardeşim gelsin artık diye ağladı yavrum yaa :KK43: rabbim sana sığınıyorum oğlumun hatırı için istiyorum belki ben çok kötü bir kulun olabilirim, tekrar anne olmayı hak etmiyorum ama ne olur yavrumu yalnız bırakma hayırlısıyla kardeş ver bize..[/QUOTE]
Amin canım senin ne hissettiğini iyi anlıyorum üzülme

Rabbim ne olur bize de ver allahım sana yalvarıyorum önce hiç olmayanlara sonra bana ver.. Daha bugün kardeşim gelsin artık diye ağladı yavrum yaa :KK43: rabbim sana sığınıyorum oğlumun hatırı için istiyorum belki ben çok kötü bir kulun olabilirim, tekrar anne olmayı hak etmiyorum ama ne olur yavrumu yalnız bırakma hayırlısıyla kardeş ver bize..
Amin canım senin ne hissettiğini iyi anlıyorum üzülme[/QUOTE]
Fesatlık yapmak istemiyorum canım haşa isyan etmek neyime.. Ama nefis zorluyor Belki hakkımızda böylesi hayırlı biz bilmiyoruz da rabbim biliyor ama bunu kabullenmek çok kolay değil hele ki oğlum kardeş diye ağlarken amaaannn olmazsa olmaz deyip mutlu olamıyorum.. Rabbime sığınıyorum o halimizi görüp biliyor ve rabbim ol demeyince olmuyor..

Hayırlı geceler kızlar. Bugün yine iki şey moralim bozuldu.. İlki adetim başladı :KK43: ikincisi akşam düğündeydim ve bir akrabımızın 5.ye hamile olduğunu öğrendim :KK61: söylediğine göre kendi ve kocasının korunmasına rağmen.. Yaa gözüm yok kimsenin yavrusunda allah bağışlasın ama 5 tane yaa iki değil üç değil beşşş.. Nasıl bi rahim, nasıl tüp, nasıl bir spermmiş yaa karı koca korunuyor yinede hamiş kalıyor.. Rabbim ne olur bize de ver allahım sana yalvarıyorum önce hiç olmayanlara sonra bana ver.. Daha bugün kardeşim gelsin artık diye ağladı yavrum yaa :KK43: rabbim sana sığınıyorum oğlumun hatırı için istiyorum belki ben çok kötü bir kulun olabilirim, tekrar anne olmayı hak etmiyorum ama ne olur yavrumu yalnız bırakma hayırlısıyla kardeş ver bize..
Canim ya oyle seyler dusunme, allahim senin icin hayirli olani vercek elbet... sadece dogru zamani bekliyo... seni cok iyi anliyorum benimde eltim masallahi var ayni sene evlendik o 3.cuyu dogurdu ,bende hep diyodum allahim neden olmuyo ama canim sonra anliyorsunki gunahh... sadece dogru zamanda ve hayirlisini iste, en dogrusunu ve en iyisini allah bilir..

Canim ya oyle seyler dusunme, allahim senin icin hayirli olani vercek elbet... sadece dogru zamani bekliyo... seni cok iyi anliyorum benimde eltim masallahi var ayni sene evlendik o 3.cuyu dogurdu ,bende hep diyodum allahim neden olmuyo ama canim sonra anliyorsunki gunahh... sadece dogru zamanda ve hayirlisini iste, en dogrusunu ve en iyisini allah bilir..
Çok doğru söylüyorsun canım günaha giriyorum öyle düşünmekle. Rabbim affetsin beni bazen gel gitler yaşıyorum. Unutuyorum aslında neşeli oluyorum ama birileri çıkıpta hani ikinci nerde diyorlar hemde oğlumun yanında annene söyle sana kardeş yapsın diyorlar sinir oluyorum yaa.. Ahh benim elimde olsa keşke.. Dün adetim başladı hafiften henüz tam sökülemedim ve kendimi kandırıyorum dünden beri ben hamileyim adetin devamı gelmeyecek diye. Oğlumda da öyle olmuştu birkaç damla gelip kesilmişti. Vücuduma hamileyim diye komut veriyorum inşallah oda inanır da hayal gerçek olur :)

Çok doğru söylüyorsun canım günaha giriyorum öyle düşünmekle. Rabbim affetsin beni bazen gel gitler yaşıyorum. Unutuyorum aslında neşeli oluyorum ama birileri çıkıpta hani ikinci nerde diyorlar hemde oğlumun yanında annene söyle sana kardeş yapsın diyorlar sinir oluyorum yaa.. Ahh benim elimde olsa keşke.. Dün adetim başladı hafiften henüz tam sökülemedim ve kendimi kandırıyorum dünden beri ben hamileyim adetin devamı gelmeyecek diye. Oğlumda da öyle olmuştu birkaç damla gelip kesilmişti. Vücuduma hamileyim diye komut veriyorum inşallah oda inanır da hayal gerçek olur :)

Insallah canımm insallah hayirlisiyla guzel haberler alirsin cok beklemeden. Insan bazen en hassas yerden vuruluyor, neden diyor sorguluyor. Ama dusunuyorum herkesin farkli imtihanlari var bizimki de bu belki de o yuzden bu imtihani sabirla ve duayla asalim insallah. Hem Allah bizlerin dualarini goruyor duyuyor, biz kullarinin dualarina devami icin bizi birazcik bekletiyor belki diye dısunuyorum bazen. Ve hayatim boyunca cok sukur cok istedigim ve olmayan ya da bekledigim her seyde meger benim icin hayirlisi buymusu gordum. Bu da oyle belki, en guzel zamani bekliyor.

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
@bebeem----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
@tm26-------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
@umutbitmz------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
@aysima00--------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
@esoes1919--------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Kaan :emir_bebek:27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
@zeynepsibel------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@emine sabrim ----------:anneadayı:--------------------------------:nazar: Prens Berat:KK37:bekliyoruz
@Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Sirinemm_lina -------:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@ftsch-------------------- :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Ezra35 -----------------:110:---30 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Sonsuz_umut Sonsuz_umut --------:110:---14 Ocak-9.deneme:KK69:Çalışmalara devam
A Ayyten -------:110:---20 Ocak-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Amine45 Amine45 ---------:110:---23 Ocak-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@yusufseyma -----------:110:----28 Ocak-9.deneme :KK69:Çalışmalara devam

@yaren92 ----------------:110:---31 Ocak-16.deneme:KK69:Gel düzen gel gel gelll
@citlembik1994 --------:110:---10 Şubat-20.deneme :KK64:Sabırla meleğini bekliyor
@ilfa53 -------------------:110:---11 Şubat-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@ciftsariliyumurta -----:110:---19 Şubat-32.deneme:KK69:Kün Fe Yekün
xenforo-smilies-kk36.gif

@Kilim ve tohum -------:110:----21 Şubat-17.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@nurduaa ----------------:110:----23 Şubat-?.deneme :KK69:Çalışmalara devam

@nurun_ala_nur ------ :110:---25 Şubat-20.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
@mdk35-------------------:110:----28 Şubat-32.deneme:KK69:Hsg tamamdır hadi hayırlısı
:KK9::KK36:
@ebrar09----------------:110:---29 Şubat-22.deneme:KK69:Çalışmalara devam
abla beklenen bat tarihim 19 şubat cuma...
:anneadayı::anneadayı::anneadayı:

Ben de artik hamile kalmak istiyorum beklemek çok zor laborantim her gün onlarca insanin gebelik testini yapiyorum artik kendim pozitifi görmek istiyorum dün çatlatma iğnesi yaptirdim lütfen bana dua edin bu ay tutsunnn...

İnşallah rabbim tez zamanda nasip eylesin inşallah hepimize

İyi akşamlar kızlar.. Bugün adetin ilk günü dün gece söküldü nihayet. Sabah hastaneyi aradım haftaya p.tesi gel dediler tabii onlar ameliyat olucam biliyorlar ama ben vazgeçtim ameliyattan bi gidelim konuşalım olursa hsg istiyorum. Bu arada başka topiklerde okudum hayıt suyu gebelik için iyiymiş diye sabah eczanede aldım soluğu suyu yada tohumu bulamadım tabii ama hapı varmış adı agnucaston. Çok kişi bununla hamiş kalmış inşallah bende de vesile olur. Hayırlısıyla bugün hapa başladım ayrıca bal çörekotu tarçın karışımı yaptım kendime bu ay sıkı çalışıcam inşallah :KK66: biliyorsunuz benim herhangi bir tedavim ilacım falan yok bende ota köke sarıcam biraz

İyi akşamlar kızlar.. Bugün adetin ilk günü dün gece söküldü nihayet. Sabah hastaneyi aradım haftaya p.tesi gel dediler tabii onlar ameliyat olucam biliyorlar ama ben vazgeçtim ameliyattan bi gidelim konuşalım olursa hsg istiyorum. Bu arada başka topiklerde okudum hayıt suyu gebelik için iyiymiş diye sabah eczanede aldım soluğu suyu yada tohumu bulamadım tabii ama hapı varmış adı agnucaston. Çok kişi bununla hamiş kalmış inşallah bende de vesile olur. Hayırlısıyla bugün hapa başladım ayrıca bal çörekotu tarçın karışımı yaptım kendime bu ay sıkı çalışıcam inşallah :KK66: biliyorsunuz benim herhangi bir tedavim ilacım falan yok bende ota köke sarıcam biraz

Hadi bakalim canim insallah hayirlara vesile olur. Ben korkuyorum boyle kurlerden vs ya, hani her bitkide sifa var ama duzenini miktarini ayarlayamazsan zarar verici de olabiliyor baska bir yerine ya insanin cekiniyorum o yuzden. Esim keciboynuzu yiyor ben de kuru incir, zaten pek severiz normalde de yeriz. Burdan okuyorum neleeer neler var kurler vs vs.

Bı arada sanirim esinle araniz iyi bebis planina dondugune gore :KK200: Allah agzinizin tadini bozmasin hic canim.

Bı arada sanirim esinle araniz iyi bebis planina dondugune gore :KK200: Allah agzinizin tadini bozmasin hic canim.
Sağol canım amin inşallah allah kimsenin yuvasına gölge düşürmesin. Aramız iyi çok şükür. Bebek isteğimiz hala var. Haklısın canım bazı kürler daha çok sorun olabiliyor ama bu hap tamamen doğal eczacıma güvenirim. Almanyada reçetesiz satmazlar zaten zararı olsaydı. Bakalım artık niyetlendim inancımı da tam tuttum üç ay almayı düşünüyorum inşallah üç aya gerek kalmadan müjde alırım

Sağol canım amin inşallah allah kimsenin yuvasına gölge düşürmesin. Aramız iyi çok şükür. Bebek isteğimiz hala var. Haklısın canım bazı kürler daha çok sorun olabiliyor ama bu hap tamamen doğal eczacıma güvenirim. Almanyada reçetesiz satmazlar zaten zararı olsaydı. Bakalım artık niyetlendim inancımı da tam tuttum üç ay almayı düşünüyorum inşallah üç aya gerek kalmadan müjde alırım

Insallah canim.. Benim de gecen ay 36. Gunleri bulmustu reglim ama bu ay daha erken gelecek sanki. Bugun 24. Gun dongumde ama gogsumde sislik, cok acikma hali ve hafif kasik agrilari basinc hissi basladi bile. Gonul ister ki bunlar mujdeli haberin isaretleri olsun. Bugun Meryem suresini okudum ilk kez, Turkce mealiyle beraber. Orada da anlatildigi gibi Allahim ol der oluverir ona zor imkansiz yoktur...

canım benım arkadasımdada adet duzensızlıgı var mesela 4 aydır hıc adet gormuyor ıkıncı bebegını bu sene dogurdu 3 ay duzenlı hayıt tohumu kullanmıs ve 2.cocugu oldu

canım benım arkadasımdada adet duzensızlıgı var mesela 4 aydır hıc adet gormuyor ıkıncı bebegını bu sene dogurdu 3 ay duzenlı hayıt tohumu kullanmıs ve 2.cocugu oldu
Ayy inşallah bana da kısmet olur sebep olur bu hap. Benim adetlerim çok düzenlidir. Yumurtlama sorunum da yok sadece benim ara sıra prolaktin yükseldi hemde göğüslerimden süt gelecek kadar ki ben çocuğumu emzirememiştim sütüm yoktu sordum dr niye böyle diye bu hormonun diğer adı stres hormonudur dedi yani hatta test için iğne yapıldığı an stres olursan o anda hemen yükselir demişti. Ee benim de stresim çoktur en iyisi bu hapı alayım üç ay

Insallah canim.. Benim de gecen ay 36. Gunleri bulmustu reglim ama bu ay daha erken gelecek sanki. Bugun 24. Gun dongumde ama gogsumde sislik, cok acikma hali ve hafif kasik agrilari basinc hissi basladi bile. Gonul ister ki bunlar mujdeli haberin isaretleri olsun. Bugun Meryem suresini okudum ilk kez, Turkce mealiyle beraber. Orada da anlatildigi gibi Allahim ol der oluverir ona zor imkansiz yoktur...
Hiç şüphesiz rabbim ol deyince olur.. İnşallah canım yaa güzel haber verirsin bu ay.

Ayy inşallah bana da kısmet olur sebep olur bu hap. Benim adetlerim çok düzenlidir. Yumurtlama sorunum da yok sadece benim ara sıra prolaktin yükseldi hemde göğüslerimden süt gelecek kadar ki ben çocuğumu emzirememiştim sütüm yoktu sordum dr niye böyle diye bu hormonun diğer adı stres hormonudur dedi yani hatta test için iğne yapıldığı an stres olursan o anda hemen yükselir demişti. Ee benim de stresim çoktur en iyisi bu hapı alayım üç ay
keske tohumunu bulabılsem canım

X