Gebe kalamayanlar buraya.....

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
B Benbirlaydii -------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
emine sabrim ------------------------------------------ Prens Beratbekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemePrenses Elif Eslem bekliyoruz
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Prensesimize isim bulmasını bekliyoruz
A Ayyten ----------20 Ocak-12.denemeÇalışmalara devam
seyyav ---------------28 Ocak-9.deneme Çalışmalara devam
citlembik1994 -----------10 Şubat-20.deneme Sabırla meleğini bekliyor
ilfa53 ----------------------11 Şubat-13.denemeÇalışmalara devam
ciftsariliyumurta --------19 Şubat-32.denemeKün Fe Yekün

Amine45 ------------19 Şubat-16.denemeÇalışmalara devam
Sonsuz_umut -----------20 Şubat-10.denemeÇalışmalara devam
Kilim ve tohum -----------21 Şubat-17.deneme Çalışmalara devam
@nurduaa --------------------23 Şubat-?.deneme Çalışmalara devam
nurun_ala_nur ------ ---25 Şubat-20.denemePrensesini bekliyor
@mdk35-----------------------28 Şubat-32.denemeHsg tamamdır hadi hayırlısı
@ebrar09-------------------29 Şubat-22.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 --------------------02 Mart-16.denemeÇalışmalara devam
yaren92 -------------------04 Mart-17.denemeAh yumoşlar ahh

Son düzenleme:
Beni de ekler misiniz belki şans getirir bana da 14. Denememiz olacak Allah'ın izniyle inşallah. Bat 10 mart

Kizlar bana yardimci olacak biri varmi doktor e2hormonun yuksek ciktigii icin dogum kontrl hapi vermisti adet olunca gel dedi ama daha ilacin bitmesine 9 gun var bugun adet oldum sanirim napicam

Benim komşum altı buçuk sene sonra çocuğu oldu onun da çikolata kisti vardı aldırmış tüp bebek olucakdı doğal yolla Hamile kaldı üzülme vakti var demek umutlu ol bu bir umut olsun diye yazdım umut aramak nasıl bir şey bilirim rabbim cümlemizi sevindirsin. onun yumurtalığının üzerindeymiş kist büyükmüş çok anlatmıştı da bana keşke üst üste denemeseydin özel de mi yaptırdın aynı yer de mi

Kızlar çok özür dileyerek bir şey söylemek istiyorum. Yazdıklarınızı okuyorum sürekli olarak. Bende sizinle aynı şeyleri yaşadım defalarca tüp bebek, defalarca aşılama yaptırdım. Çok sağlıklı bir kadındım her ay düzenli olarak yumurtluyordum. İlk tüp bebek tedavimde 15 tane folikülüm vardı. son tüp bebek tedavimde 2 tane boş yumurtam çıktı. Yani demem o ki ne olur burada tek bir embriyo ile şansınızı yok etmeyin. Gidin kıbrıs'a hali hazırda yumurtalarınız sağlıklıyken 3 tane embriyo yerleştirerek bebek sahibi olma şansınızı 3e katlayın. Biri bana bunu daha önce söylemiş olsa inanın bu kadar zaman uğraşmazdım Türkiye'de. 36 yaşında ancak anne olabildim kızım büyüyünce annaannesi gibi olacağım. Fiyat olarakta Türkiye'den bile daha uygun normal bir tüp bebek tedavisi. Ben yumurta donasyonu yaptırdım ona rağmen türkiye'de ki bir normal tüp bebek tedavisine verdiğim parayı verdim neredeyse. Her ay dünya kadar hormon kullanıp, vücudunuzu delik deşik ediyorsunuz. Burada 3 defa yaptırdığınız tüp bebeği Kıbrısta tek seferde yaptırmış oluyorsunuz 3 embriyoyla. Yanlış anlamayın ne olur sadece burada yazılanları okudukça içim acıyo aynı şeyleri yaşayan biri olarak.

Cnm 2 farklı yerde yapıldı evet özelde..artık beklemedeyım..tesekkurederım bole seyler umut oluyo insana..

Nerden biliyorsun tutmayacağını? Lütfen biraz pozitif ol, iyi düşün iyi şeyler olsun canım
İnşallah olur ama bilmiyorum her kafadan ses çıkıyor eş dost sağolsun delirttiler beni umrum da değil diyorum yine takıyorum bakalım ne olucak rabbim sevindirsin bizi. dünya kadar yol gidiyorum hastane gidebilmek için özel arabam da yok ki araba da tutuyor beni mafoluyorum allah emeklerimi boşa getirmesin çaresizim vesselâm imkanlar bunu gerektiriyor eşimde bişe çıkmadı maşallah saat gibiyymiş Sperm örnekleri bi benim mesele

Benim de beklenmeyen tarihim 20 şubat civarıydı ama şimdiden başladı gibi.. Geçen ay 36 ları bulan regl bu ay 28 de başlıyor. Artık bu ay regl olursam klomene başlayacaktı doktor, sanırım yarın giderim ve başlatır. Hayırlısı hakkımızda...

En azindan sizin bitane yavrunuz varmis allah bagislasin size, bende dua ediyorum birtanede bende olsun

ciftsariliyumurta ablacım günleri karıştırmışım ya ay ne şaşkınm,beklenen bat tarihim 21 şubat pazar...

geçen seneyi özledim yaa
hep buradaydık akşama kadar gece de geç saatlerde uyurduk çok güzeldi be...kim bilir seneye bu vakitte belki çoğu buraya hiç uğramaz bile,burdaki arkadaşlıklar çok farklı ya çok güzeldi...özlüyorummm

Merhaba kızlar bu Liste ne listesi deneme ne denemesi ?
ben de katılmak isterim bu ay aşılamaya başladık ? 2 sene olcak uğraşıyoruz biz de .
Pko var kan testleri normal sadece ultrasonda görünüyor
1 normal yolla düşük
1tup bebek çift transfer negatif var.
Şimdi de aşılama olucak gonalf 75 kullanıyorum kullanıp etkili olan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…