Gebe kalamayanlar buraya.....

Günaydın arkadaşlar.. Herkese mutlu haftasonları.. İyiki buraya üye olup aranıza katılmışım kızlar.. İçimde, aklımda olan ne varsa, ne hissediyorsam herşeyi burada sizinle paylaşmak bana çok iyi geliyor. Burada yazmak bazen mutlu ediyor beni, bazen rahatlatıyor, üzüntüm,sıkıntım azalıyor. Eminim hepimiz aynı şeyi düşünüyoruzdur eşimle, annemle yeri geldi en yakın arkadaşımla bile konuşamadıklarımı burada sizinle paylaştım. Beni dinlediniz, fikir alışverişi yaptınız,sorunumu paylaştınız hepinize çok çok teşekkür ederim. Bazen çok yazıp bunalttıysam lütfen hakkınızı helal edin. Birbirimizi tanımıyoruz ama ben sizi çok sevdim.. Bu arada dün gelişmeler oldu yaşca bizden büyük arkadaşlar geldi bana eşimle birlikte. Oturup konuştuk geç saatlere kadar. Eşim özür diledi tekrar deneyelim dedi oğlum için kabul ettik ikimizde.aslında ben bir süre uzak olmak konusunda ısrar ettim ama kabul etmedi araya soğukluk girermiş.. Ama ben mesafeliyim şuan ve bir süre de böyle kalmak istiyorum çünkü gerçekten çok kırıldım. Ve kabul etmemin tek nedeni oğlum inanın iki üç günde psikoloji kalmadı yavrumda hemen farkedildi. Aile huzursuzluğu çok zor allah kimseye vermesin. Ama artık eskisi gibi olmayı düşünmüyorum kızlar bazı üstlendiğim ekstra sorumlulukları eşime devredicem. Ben gerçekten çok fazla değer verdim eşime malesef oda buna layık olmaya pek uğraşmadı ama artık hak ettiği kadar değer görecek.. İlgi alakanız için tekrar teşekkürler kızlar

Allah yardımcın olsun canım dilerim aile huzurun geri gelir ne diyeyim yaşayan iki insan bilir anca bunu sanırım ama mücadele evlat için öncelikle yuvayı huzura kavuşturmaktır elbette.inşaallah herşey yoluna girer rabbimin izniyle

Cok haklisin, bu süreç erkeklere de zor olabilir ama en cok bize zor orasi kesin. Gecen ay reglim gecikince test yaptim kan verdim falan esim de heyecanlandi ama acele etme bekle dedi hep. O zaman ona da soyledim onlara beklemek daha kolay. Vucudunu dinlemek, her wc gidisinde ne var acaba diye dusunmek bize oyle zor ki... Bazen de dedigin gibi ilaclar tedaviler durmadam doktora git gel muayeneler... O yuzdem cok haklisin canim umarim esin de seni anlar en kisa surede harekete gecer.

Ayy inan o kadar sevindim ki anlatmam vardır herşeyde bi hayr rabbim de istemiyo demek ki ayrılmanızı :)) inşaallah bundan sonra herşey daha güzel olur bi an önce toparlarsın dilerim. Biraz zamana ihtiyacın var sonra unutulup gidicek bu kötü günler. Biraz burnu da sürtsün zaten tavırlarınla göster anlat ona seni ne kadar yaraladığını. Oh bee içim rahatladı vala

Umarim bu da sizin icin en hayirlisina giden yolda bir adim olur canim.. En azindan tum yolları denemek, elinden geleni yapmis olmak daha rahat ettirir vicdanini. Cocugunuza karsi da acik olmak, yapabilirseniz anne baba olarak onu birlikte karsiniza alip biz aramizda bazen tartisiyoruz ama seni ikimiz de cok seviyoruz senin bunda hic sucun yok, simdi orta nokta bulmaya calisiypruz gibi konusmak gerekebilir. Sen de dogrusunu bilirsin ama benim nacizane onerim. Kirginsin yorgunsun uzgunsun ve icinden baska turlu davranmak gelmiyoe esine anladim ki. O zaman en iyisi zamana birakmak ve onu gozlemlemek oluyor bazen. Hakkinizda hayirlisi tekrar. Sen de iyi ki varsın burada

Canim ya cok guzel haber, olsun zamanla hersey insallah dahada yoluna girer... allaha sigin dua et, allahin izniyle hersey eskisinden bile daha iyi olacaktir... cok sukur ya

ciftsariliyumurta ablam ya zeynepsibel den bi haber varmi? Yanlis hatirlamiyorsam bu gunlerde dogum yapacakti.... ayyy demin listeye baktimda sira yavas yavas bana geliyo
ne sandındı tabi sana sıra gelecek ordamı duracaktı bebe :) zeynebe bakmak için arada giriyorum ama bi haber olsa yazardı sanırım bi şekilde ulaşır buraya herhalde

arkadasşşlarr bi bakar mısınız?
çocuk olsun diye ılıskıye gırmeyın diyenler var. ne alaka anlamadım ya sonucta cocuk düşündüğümüz için illaki aklıma gelıyor. 24 saatte bır ılıskı yasıyorum bebek ıcın. cunku yumurtlama günümü kaçırmamam lazım. bıde adetlerımıde anlamaz oldum bazen 28 günde bazen 30 günde bazen de 33 günde bir yanı 2-29-30-31-32-33 günde bir bu cıvarlarda oluyor. bu düzensiz demek degıldır dimi?

Benimde 2 dusugum var 1 sene gecti ustunden 2 aydir deniyorum olmuyo neden olmuyo anlamadim simdi sogan suyu kurune baslicam insallah bu ay olur

Kizlar ben tekrar doktora gittim bu sefer ultasonda cok yumurtamin oldugunu soyledi e2 hormonum cok yuksek cikti daha onceki doktor normal demisti 1ay icinde olabilir mi boyle bisey birde doktor dogum kontrol hapi verdi adet olunca gel dedi tedaviye oyle baslariz kafam cok karisti ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…