Gebe kalamayanlar buraya.....

Hakkınızda hayırlısı olsun canım.. Hem şaşırdım hem de üzüldüm doğrusu ama eminim bu aşamaya kadar nelerden geçmişsindir neleri düşünmüşsündür. Son karar ne olursa olsum daha sağlıklı olabilmesi için bir eş terapisi alsanız keşke eşin de bu fikre yanaşırsa ve imkanınız da varsa. Evlilik sürecekse de bitecekse de en iyi yoldan, size ve çocuğunuza en az zarar verecek yoldan olmasını sağlar. Allah yardımcınız olsun..
İhtiyacımız var aslında ama şuan hiçbirşey yapmak istemiyorum. Önce bi yalnız kalalım biraz kendimize gelelim. Eşim hiç sağlıklı düşünemiyor bu aralar. Çok teşekkürler canım ilgin için

A Ayyten canim yaaa cok uzuldum .... yuvalar cabuk kurulamiyo ama cok cabuk ve kolay bozuluyo....tabiki senin ne yasadigini bilemeyiz ama gayret etseniz , cocugunuz icin bi sans daha verseniz... canim benim elbette vardir herseyde bi hayr amma tekrardan kurtarmaya calissaniz... allahim sana sabr ve guc versin. Bol bol dua et canim, insallah biran once problemi cozersiniz
Çok haklısın canım hiçbirşey bizim için kolay olmadı. O kadar şey yaşadık, zorlukları atlattık ama öyle bir noktaya geldik ki evinden, benden, evladından çok çabuk vazgeçti.. Artık oğlumun yanında tartışır olduk daha doğrusu sadece o bağırıyor. Böyle daha çok zarar veriyoruz yavruma. Aslında ayrılmak hiç içime sinmiyor ama başka çare kalmadı. Bizim evliliğimiz laçkalaştı galiba :KK43:

Ederim gerçekten bu durumu da tattım nasıl bir şey biliyorum katarım tabi çok zor sen sabret gerçekten kazanıcan bu da bir imtihan önce huzur sonra evlat huzur olmayınca evladın da pey faydası yok ediyorum dualarım seninle ama sabır şükür alttan almaya bak yoruldum deme kaAnıcan inan inanıyorum
Emeklerime üzülüyorum canım gerçekten çok emek verdim ben evliliğime ama hepsi boşmuş. Ne kadar alttan aldım o kadar tepeme çıktı. Ben saygımı, terbiyemi bozmamak için sustum o ise suçlu olduğumu bildiğim için sustuğumu verecek cevabım olmadığını söylüyor. Ben allaha sığınıyorum onuda allaha havale ediyorum

Çatlatma iğnesi olalı 38 saat oldu, biz münasebette bulunamadık eşimin gerginliği ve stresinden. Kızlar çok yorgun ve üzgünüm ne olur bir yol gösterin.[/QUOTE

Beyleri de geriyoruz stres ediyoruz biz ister istemez. Ama onlar da bir de bizi anlasin yani di mi ama.. Ozel bir soru olacak belki, belki soran oldu okumadim devamini ama hic iliski olmamasi mi yoksa erken bosalma vs mi kastediyorsun?

Eşim dün evden ayrıldı. Benim şuan mahkemeyle falan uğraşacak halim yok çok yorgunum, bitkinim.. Önümüzdeki hafta avukatımla görüşücem sadece bilgi amaçlı haklarımı öğrenmeliyim. Şimdi sadece ayrı kalmak istiyorum bi süre ayrı kalmak ikimiz içinde iyi olur. Herşeyi üst üste yaşadık hazımsızlık yaptı galiba..!! Ayrı olup kafamı topluyayım da boşanma olur nasılsa. Güzel fikir başbaşa kalıp konuşmak ama öyle bir şansım yok canım. Ben yurtdışında yaşıyorum ailem de Türkiye de.. Yani etrafımda arkadaşlardan başka kimse yok.. ''boşanmak'' çok soğuk bir kelime ama tek taraflı yürütmek çok yıpratıcı.. Eşimde hiç yapıcı değil.. 6 yıllık evliliğim hep idare etmemle geçti desem yalan olmaz..

Offf off.. O kadar haklısın ki. Ne denir

A Ayyten canm benm yaa çok üzüldüm çok şaşırdım ne hissettiğini anlıyorum inan :KK43: için yangın yeri rabbim sabır versin huzura erdirsin seni ve evladını. Çok zor bi durum boşanmak o yuva neyliklerle kuruluyo ne hayaller biriktiriyo insan.. Yinede hayırlısını dileyelim bakarsın son bulmaz. Allah yardımcın olsun...
Amin canım rabbim bana sabır versin. İnan dünden beri ağlamaktan gözlerim şişti tabi oğlumun yanında ağlamamak için ekstra bir efor harcıyorum. Ben çok yapıcı verici oldum ama yaranamadım. Elbette ki benim de hatalarım vardır. Herşeye rağmen konuşup anlaşma taraftarı oldum 2_3 haftadır ne diller döktüm malesef fayda etmedi Tükendiğimi hissediyorum.. Ayrılmayı o istedi zaten bende kabul ettim hiç değilse evde huzurum olur beynimi kemiren olmaz. Zaten boşanma öncesi ayrı kalıcaz Son kararımızı daha sağlıklı veririz. Alakan için çok teşekkürler canım allah kimseye evde huzursuzluk vermesin

Kızlar ben bu sitede hamile kalmak için acı elma yağı kürü diye birşey varmış onu okumuştum. Bu konuda bilgisi olan var mı? Eğer işe yarıyorsa bende kullanacağım. Çünkü 1,5 yıllık evliyim ve 35 yaşındayım artık bende ANNE olmak istiyorummmm:KK43:

Amin canım rabbim bana sabır versin. İnan dünden beri ağlamaktan gözlerim şişti tabi oğlumun yanında ağlamamak için ekstra bir efor harcıyorum. Ben çok yapıcı verici oldum ama yaranamadım. Elbette ki benim de hatalarım vardır. Herşeye rağmen konuşup anlaşma taraftarı oldum 2_3 haftadır ne diller döktüm malesef fayda etmedi Tükendiğimi hissediyorum.. Ayrılmayı o istedi zaten bende kabul ettim hiç değilse evde huzurum olur beynimi kemiren olmaz. Zaten boşanma öncesi ayrı kalıcaz Son kararımızı daha sağlıklı veririz. Alakan için çok teşekkürler canım allah kimseye evde huzursuzluk vermesin

Amiin. Ne demek canm benm keşke elimizden daha fazlası gelse :KK42: inan o kadar üzüldüm ki bende sorunlar yaşadım ne hissettiğini çok iyi biliyorum öyle zor içinden çıkılmaz bi durum ki :KK43: dualarımız seninle elinden geleni yaptığına inanıyosan gerisi Rabbimin takdiri zaten evladına yoğunlaş madem ikinizde istiyosunuz dilerim en az zararla devam edersin yoluna...

Gerçekten zor sabırlı ol allah dan yardım dile şüphesiz o sabredenlerin yanında ibadetlerin de bol dua et ben de bu şekilde aştım geçen yıl bu zaman bende sıkıntı çok yaşadım yuvamı kurtarmaya çalıştım çok şükür rabbim yardım etti düzeldik elhamdürillah. Çocuğum bu yüzden olmadı diye de düşünme zaten hayırlısı olsaydı en baştan evlenmezdin çocuğun hiç olmazdı mevlam anlına yazmazdı eşini biz allahın verdikleriyle değil de vermedikleriyle meşgulüz işte bu yüZDEN MUTSUZLUĞUMUZ... sadece insanların tahammülü azaldı buna bende dahilim beklentiler yüksek her iki taraf için öyle eşleri kast ediyorum. diyeceksin ne biliyor da böyle konuşuyorsun ben genel düşünüyorum EŞİN DİNLENDİĞİNDE DÖNÜCEKTİR ılımlı olmaya bak biliyorum zor ama yuvayı her zaman kadın tutar güçlü ol dik dur canım bunlar geçicek fani dünya bu da bir imtihan eş bile imtihan şeytan vesvese vericek sakın uyma nefsinde hak vericek ona sakın evladının hatrına ne olursa olsun eşin olsun başında derler ya çok doğru bu benim fikrim yanlışa çekilmesin..

Şimdi okudum madem öyle hiç değişmediyse bu saatten sonra da değişmez insan ömrü boyunca bir arpa boyu kadar uzarmış yani fazla değişemez zaman a bırak canım hakkınızda hayırlısı olsun allah yardım cın olsun.

Ahh canım yaa aşı yaptırdın ama eşin gerildi.. Yaşadığınız stresli bir süreç ikiniz içinde. Tamam sinirleri bozulmuş olabilir ama sende aynı şeyi yaşıyorsun hatta yeri geliyor erkeklerden daha çok yıprayor kadınlar. Yaşamadım ama bu aşılama falan çok kolay basit bir işlem değildir herhalde.. Kolay bile olsa her defasında o koltuğa oturmak senin için daha zor. Sen kendine düşeni yapıyorsun bi Zahmet eşinde tam malum günlerde arıza yapmasın. Offf neden anlayışlı olmak, idare etmek hep kadınlara düşer? Dr ile konuşsan hiçmi zaman yok?yani aşılamadan ne kadar sonra çatlıyor?
Evet süreç çok stresli ama tam da dediğin gibi eşimin de bu süreçte üstüne düşeni yapması gerekir. Ben her gün doktora gidip gelmekten sütü sepet ilaç içmekten ve o gerilmesin diy bunları tek başıma yapmaktan yoruldum. Çatlatma iğnesi acı veren zor bir iş değilmiş ama psikolojik olarak çok yaklaşmşken elinden kayıvermiş gibi olması zor geliyor. Arkadaşım nezaketine teşekkürler, onca derdinin arasında derdimizle dertleniyor ilgileniyorsun ya Allah gönlüne göre versin.

Eşim dün evden ayrıldı. Benim şuan mahkemeyle falan uğraşacak halim yok çok yorgunum, bitkinim.. Önümüzdeki hafta avukatımla görüşücem sadece bilgi amaçlı haklarımı öğrenmeliyim. Şimdi sadece ayrı kalmak istiyorum bi süre ayrı kalmak ikimiz içinde iyi olur. Herşeyi üst üste yaşadık hazımsızlık yaptı galiba..!! Ayrı olup kafamı topluyayım da boşanma olur nasılsa. Güzel fikir başbaşa kalıp konuşmak ama öyle bir şansım yok canım. Ben yurtdışında yaşıyorum ailem de Türkiye de.. Yani etrafımda arkadaşlardan başka kimse yok.. ''boşanmak'' çok soğuk bir kelime ama tek taraflı yürütmek çok yıpratıcı.. Eşimde hiç yapıcı değil.. 6 yıllık evliliğim hep idare etmemle geçti desem yalan olmaz..
Bir hafta ayrı kalıp dinlenin bu isabet olmuş. Çocuğa bu durumu açıklamak senin için zor olacaktır. Tek taraflı ilişki olmaz çok haklısın. Dilerim en az yarayla atlatırsın bu süreci.

X