Gebe kalamayanlar buraya.....

Dimi doğrudiyorsun ama belli doktorum doçent üniversite de herkes çok memnun ama ne bileyim işte ben elham yapıyorum inşallah inşallah inşallah benimde sağlıklı hayırlı evladım olsun bi tane de olsa razıyım rabbim ümmeti muhammede isteyen herkes e sana da bana da nasip etsin amin.

Cok gecmis olsun ama su da bir gercek ki bu forumlara cogunlukla bizim gibi cocuk sahibi olmak isteyen ama olamamis kisiler giriyor yaziyor. Cevrenizde kolayca cocuk sahibi olmus insanlara bakin, hic bu konulari bilmiyprlar bile. O yuzden okudugunuz olumsuz seylerde bilin ki zaten istedigi olmayan kisiler care aramak, derdini paylasmak icin boyle forumlara yazar. Saglik sorununa ragmen cocuk sahibi olmus biri ben de gireyim yazayim da insanlara umut olayim pek de demez. O hayatina bakar..

Cok gecmis olsun ama su da bir gercek ki bu forumlara cogunlukla bizim gibi cocuk sahibi olmak isteyen ama olamamis kisiler giriyor yaziyor. Cevrenizde kolayca cocuk sahibi olmus insanlara bakin, hic bu konulari bilmiyprlar bile. O yuzden okudugunuz olumsuz seylerde bilin ki zaten istedigi olmayan kisiler care aramak, derdini paylasmak icin boyle forumlara yazar. Saglik sorununa ragmen cocuk sahibi olmus biri ben de gireyim yazayim da insanlara umut olayim pek de demez. O hayatina bakar..
Çok doğru konuya deyinmişsin evet çevrem de de yok ki inşallah sizler de ben de anne olurum :KK43: Rabbim bizlere merhamet etsin

Çok teşekkür ederim canım ama insan dayanamıyor

ck haklısın cnm anlıyorm senı.. bızımde 2 bucuk sene olcak tedavıye yenı basladık.. ınsan karı koca kendı arasnda tesellı oluyo bı sekılde ama etrafn bebek beklentısı her gordgnde karnn bıraz sıs olsa karnına bkması sormasada bı bebek haberı araması gerıyo ınsanı uzuyo ama.. ınsanlarda anlays nrdeee.. bn olsam samımı olmadgm bırıne hanı ykmu daha cocuk dıye soramam wallahı ckrnrm kırmaktan korkarımmmm:KK23:

Arkadaşlar sonuç yine negatif bıktım artık
Canım kendini uzmen allah büyüktür bende senin gibi hep üzülerek geliyordum ama cook şükür allah nasip etti cook çok inşallah sende benim gibi mutlu olursun...... bak ben 3yıl evliyim 2düşük yaptım bussuru doktora gittim ne iğneler ne ilaclar kullandım ama yok sonra birinin tavsiyesiyle hayıt çayı ve ari sütü ari poleni .ni kullandım bir buçuk ayda hamile kaldım allah büyüktür verirse verir stres yapmayın dua edin hadi allah yardımcıniz olsun öptüm :)))))

Kızlar size bi sorm var ya ben kan vericektim adetin ikinci ya da üçüncü günü cuma sabahı regl oldum hastane yi aradım adetin ikinci üçüncü günü hafta sonuna denk geliyor dördüncü günüm pazartesi dedim nasıl kan verebilir im diye aldığım cevap hastane çalışmıyor hafta sonu ki adetin yirmi dört saat geçince birinci gün diye hesap la ilk günün birinci gün diye sayma dedi doğrumu ben yanlış mı sayıyorum adetim cuma sabahı cumartesi sabahı na kadar bir gün mü oluyor

Kızlar size bi sorm var ya ben kan vericektim adetin ikinci ya da üçüncü günü cuma sabahı regl oldum hastane yi aradım adetin ikinci üçüncü günü hafta sonuna denk geliyor dördüncü günüm pazartesi dedim nasıl kan verebilir im diye aldığım cevap hastane çalışmıyor hafta sonu ki adetin yirmi dört saat geçince birinci gün diye hesap la ilk günün birinci gün diye sayma dedi doğrumu ben yanlış mı sayıyorum adetim cuma sabahı cumartesi sabahı na kadar bir gün mü oluyor
Evet canım cuma sabahında cumartesi sabahın kadar 1 gün oluyor bende öyle duydum hep böyle hesaplarım. Hormon testi mi yaptiracaksin

X