Gebe kalamayanlar buraya.....

Dediğim gibi eğer tüplerde sıvı birikimi varsa tüp bebek tutmuyomus bundan emin ol sonra tüp bebek dene boşuna kendini yorarsın hem maddi, hem manevi.. Tüplerde sıvı varsa o zaman tüpleri ya bağlıyorlar yada tamamen alıyorlar. Sakın hepsini alsınlar da adet olmayayım deme daha senin yaşın kaç bu yaşta menapoza gireceksin kolay mı sanıyorsun erken menapoz çok zor canım benim.. Çok zor bir imtihandasın canım allah yardımcın olsun duyduğun hiçbirşey seni teselli etmez biliyorum ama güçlü olmak zorundasın eşin için, evliliğin için,kendin için.. Hem biliyorsun allahtan ümit kesilmez sen inançlı birisin allaha sığınmaktan başka yapacağımız bişey yok canım. Doktor sana herşeyin normal dese ne olacak ki rabbim ol demeyince sonuç değişir mi? İmkanın varsa eğer kaplıcaya falan gitseniz belki faydası olur..!! yaşın genç ve yolun başındasın doktor, şifalı kürler, termal vs elinden geleni yap ve allaha sığın inşallah güzel bir bebeğin olur canım inşallah..
İnşallah sıvı yı bilmiyorum sıvı ne oluyor canım ki işte bana gösterdi ekrandan demiştim de önceden dört beş tane nohut kadar sol da bişiler vardı onların yüzünden kapalıymış sağ açık oradan da sıvı gidiyor mu bilmiyorum nasıl etkiliyor ki rahme tutunmuyor

Arkadaşlar bnmde uzun bir aradan sonra oldu 4 yıl sonra doktor tüpler yukarı doğru dedi normal yolla zor dedi tabi BN birden fazla doktora gittim daha sonrada hayıt tohumu kullandım 1 ay kadar ve rabbine sgindim kndime zaman vermiştim 6 ay ozsmnda olmazsa tüp bebek diyorum hic ummadigim bor anda geldi bnm minigim ve o ay sadece 2 veya 3 kere birlikte olmuştuk diyeceğim su sakin rabbimden umudunu kesme elbette günü ve saatti var akıntı yapmayın bnde çok yaptım olmadı en sonunda nede olsa tüp bebek olacak dedim kafaya takmadim bi baktimki hamileyim Rabbim isteyen herkeze versin ins
Arkadaşlar bnmde uzun bir aradan sonra oldu 4 yıl sonra doktor tüpler yukarı doğru dedi normal yolla zor dedi tabi BN birden fazla doktora gittim daha sonrada hayıt tohumu kullandım 1 ay kadar ve rabbine sgindim kndime zaman vermiştim 6 ay ozsmnda olmazsa tüp bebek diyorum hic ummadigim bor anda geldi bnm minigim ve o ay sadece 2 veya 3 kere birlikte olmuştuk diyeceğim su sakin rabbimden umudunu kesme elbette günü ve saatti var akıntı yapmayın bnde çok yaptım olmadı en sonunda nede olsa tüp bebek olacak dedim kafaya takmadim bi baktimki hamileyim Rabbim isteyen herkeze versin ins
Sagol cnm insaalah Rabbim kimseyi evlatsizlikla sinamasin.sanada hayirli olsun.peki bu 4 yil icinde neden tedavi olmadin 4 yil kadar bekledinki

İnşallah sıvı yı bilmiyorum sıvı ne oluyor canım ki işte bana gösterdi ekrandan demiştim de önceden dört beş tane nohut kadar sol da bişiler vardı onların yüzünden kapalıymış sağ açık oradan da sıvı gidiyor mu bilmiyorum nasıl etkiliyor ki rahme tutunmuyor
Zaten eşim bu konuda hasas para sı gidicek diye çünkü aldığı maaş da düşük onu da anlıyorum etraf dakiler sürekli yap sen bi tane eşin çok rahat git yap bi tane ya sinirleniyorum sanki ben hobi olarak yapmıyorum benim elim de mi anlamıyorum bende zor onlar da da olsay dı da anlasalar dı diyorum sonra rabbbim düşmanımada vermesin diyorum ama beni çok bunaltıyorlar evde yolda çarşıda iki lafdan bir tanesi çocuk

Olteuzum bakma şimdi kar kış diye millet birbirini pek görmüyo denk gelince veya yazın sık görüşülünce ilk soru sende yok mu daha bişey tembel falan oluyo:110: şimdi bide 3 sene bitiyo bizim Nisan da e ablamın da bebeği var üstüne bide hamile kaldı düştü gözler hepten bana çevriliyo. Üzülüyorum ama yapcak bişey yok duadan başka. Sende bizleri unutma bol bol dua bekliyoruz doğumda da aklına gelirsek ne mutlu :KK68: rabbim sağ salim kavuştursun sizi...
Ederim kuzum..snd dua et kolay olsun.bilmezmiyim tedavili olmadigi halde gecoldu ya inanmayan oluyo millet her yerde ayni

Sagol cnm insaalah Rabbim kimseyi evlatsizlikla sinamasin.sanada hayirli olsun.peki bu 4 yil icinde neden tedavi olmadin 4 yil kadar bekledinki
Tedavi oldum 2 yıl kadar en sonunda tüp bebek yapicam dedi Doktr ve ben 6 ay süre istedim kafami toplamak için ilaçları falan herşeyi bıraktım sonra kendiliğinden oldu herşey rabbimden

Slm kizlar .ben aranizda yeniyim bnmde durumum ayni 7 aydir hamile kalamiyorum doktora gittim herhangi bi sorun gorunmuyor ama tedavi icin cok erken en az 1 yili doldurman lazimki sana hamile kalman icin rahim testleri yada baska tedavuler uygulayabileyim dedim. Ama bn cok stres yapiyorim cok istiyorum her ay adet olmayim diye dusunuyorum umutlaniyorum ama yine yok .ovulasyon testi kullandim preseed jeli kullandim .sogan kuru incir kuru ama yok yok.bnm merak ettigim sey yumurtalarim mi acaba gelismiyor ama ovulasyon testi pozitif cikiyor

Yumurtlama varsa ovulasyon testi pozitif cikar ama bu yumurtalafin ne kadar buyudugunu gostermiyor maalesef. Bunu doktorlar ancak yumurta takibi yaparal anliyorlar, yumurtalarin buyuklugunu olcuyorlar. Yani mesela reglden sayinca yumurtlama olabilecek hafta birkac kez seni cagirip yumurtalarini takip edip goruyorlar. Bir de o gunlerde bakilan progesteron testi de yumurtlamana dair bilgi verebiliyor.

X