Gebe kalamayanlar buraya.....

Bugün gittim ben adetin 10. Günü iki tane yumurta varmış biri 10 mm biri 12mm az büyümüş sanırım ptesi tekrar gidicem.sorun adet düzensizliği suanlik çok bi sorun gorunmuyor

Slm kizlar .ben aranizda yeniyim bnmde durumum ayni 7 aydir hamile kalamiyorum doktora gittim herhangi bi sorun gorunmuyor ama tedavi icin cok erken en az 1 yili doldurman lazimki sana hamile kalman icin rahim testleri yada baska tedavuler uygulayabileyim dedim. Ama bn cok stres yapiyorim cok istiyorum her ay adet olmayim diye dusunuyorum umutlaniyorum ama yine yok .ovulasyon testi kullandim preseed jeli kullandim .sogan kuru incir kuru ama yok yok.bnm merak ettigim sey yumurtalarim mi acaba gelismiyor ama ovulasyon testi pozitif cikiyor

İşte bilmiyorum hayatım da ilk defa böyle bişe duydum çocuk için başvurmassm hiç bilmiycektim düşünün yani ciğer grafisi de çekildim bekarken evlenmek için de hiç yok tu bişe Prosedür öyle aşılama iki kere denemem gerekmiş sonra direk tüp bebek işte bende öyle düşünüyor dum tutar diye ama dün topiklere baktım öyle durumu olanların olmamış çocuğu
Ya herkes ayni degilki bence iyi bi doktra git tedavini ol napman gerekiyo iyce arastr snrada dua etmekten istemekten vazgcme

Ya herkes ayni degilki bence iyi bi doktra git tedavini ol napman gerekiyo iyce arastr snrada dua etmekten istemekten vazgcme
Dimi doğrudiyorsun ama belli doktorum doçent üniversite de herkes çok memnun ama ne bileyim işte ben elham yapıyorum inşallah inşallah inşallah benimde sağlıklı hayırlı evladım olsun bi tane de olsa razıyım rabbim ümmeti muhammede isteyen herkes e sana da bana da nasip etsin amin.

Dimi doğrudiyorsun ama belli doktorum doçent üniversite de herkes çok memnun ama ne bileyim işte ben elham yapıyorum inşallah inşallah inşallah benimde sağlıklı hayırlı evladım olsun bi tane de olsa razıyım rabbim ümmeti muhammede isteyen herkes e sana da bana da nasip etsin amin.
Amin cnm inşallah kac yasndasn

Estağfurullah canım birbirimizin yardımcısı olarak böyle konuşuyoruz ya dün gece hep ağladım hem okudum bir tane yok mücadele ediyorlar ve bir tane umutlu bir şey yok bulamadım bana kimden geçti bilmiyorum doğuştan mı bilmiyorum ya nereden buldu bilmiyorum mahfoldum bu dertten ya benim umudum yine olur dedim tüp bebek le ama millet dört tane yaptırmış tutmamış üstüne tüplerini almışlar ya benim de başıma gelicek üç hakkım var ama olmaz baksana yıkılırım bide tüpleri mi alırsalar bari rahimi de yumurtaları da alsınlar hiç değil se adet olmam ağrı çekmem ümit etmem boşa ya çok bunaldım normal değilim farkındayım okudukça tırlatmanın eşiğine geliyorum gerçekler bunlar
Dediğim gibi eğer tüplerde sıvı birikimi varsa tüp bebek tutmuyomus bundan emin ol sonra tüp bebek dene boşuna kendini yorarsın hem maddi, hem manevi.. Tüplerde sıvı varsa o zaman tüpleri ya bağlıyorlar yada tamamen alıyorlar. Sakın hepsini alsınlar da adet olmayayım deme daha senin yaşın kaç bu yaşta menapoza gireceksin kolay mı sanıyorsun erken menapoz çok zor canım benim.. Çok zor bir imtihandasın canım allah yardımcın olsun duyduğun hiçbirşey seni teselli etmez biliyorum ama güçlü olmak zorundasın eşin için, evliliğin için,kendin için.. Hem biliyorsun allahtan ümit kesilmez sen inançlı birisin allaha sığınmaktan başka yapacağımız bişey yok canım. Doktor sana herşeyin normal dese ne olacak ki rabbim ol demeyince sonuç değişir mi? İmkanın varsa eğer kaplıcaya falan gitseniz belki faydası olur..!! yaşın genç ve yolun başındasın doktor, şifalı kürler, termal vs elinden geleni yap ve allaha sığın inşallah güzel bir bebeğin olur canım inşallah..

Sağ tarafta 8 yumurta sol tarafta 10 yumurta varmış bu iyimi arkadaşlar lütfen bilgisi olanlar yardimci olabilir mi daha yeni muayenelere basladim fsh 4 çıktı

Arkadaşlar bnmde uzun bir aradan sonra oldu 4 yıl sonra doktor tüpler yukarı doğru dedi normal yolla zor dedi tabi BN birden fazla doktora gittim daha sonrada hayıt tohumu kullandım 1 ay kadar ve rabbine sgindim kndime zaman vermiştim 6 ay ozsmnda olmazsa tüp bebek diyorum hic ummadigim bor anda geldi bnm minigim ve o ay sadece 2 veya 3 kere birlikte olmuştuk diyeceğim su sakin rabbimden umudunu kesme elbette günü ve saatti var akıntı yapmayın bnde çok yaptım olmadı en sonunda nede olsa tüp bebek olacak dedim kafaya takmadim bi baktimki hamileyim Rabbim isteyen herkeze versin ins

Slm kizlar .ben aranizda yeniyim bnmde durumum ayni 7 aydir hamile kalamiyorum doktora gittim herhangi bi sorun gorunmuyor ama tedavi icin cok erken en az 1 yili doldurman lazimki sana hamile kalman icin rahim testleri yada baska tedavuler uygulayabileyim dedim. Ama bn cok stres yapiyorim cok istiyorum her ay adet olmayim diye dusunuyorum umutlaniyorum ama yine yok .ovulasyon testi kullandim preseed jeli kullandim .sogan kuru incir kuru ama yok yok.bnm merak ettigim sey yumurtalarim mi acaba gelismiyor ama ovulasyon testi pozitif cikiyor
Yumurtlama olmasaydı test pozitif çıkmaz canım

X